REKLAMA
REKLAMA

Ryż Britta z logo Wiem, co wybieram

Autor: dlahandlu.pl 23 lutego 2010 09:36

Firma Sawex, producent ryżu marki Britta dołączyła do programu znakowania żywności „Wiem, co wybieram". W sumie już ponad 100 produktów otrzymało logo „Wiem, co wybieram", ułatwiające konsumentom przy półce sklepowej wybór produktów, których skład jest zgodny z międzynarodowymi zaleceniami żywieniowymi.

REKLAMA

Program został wprowadzony w Polsce w 2008 roku przez firmy: Bakalland, FRoSTA, Rieber Foods oraz Unilever. Jeszcze w 2008 roku do programu dołączyło dwóch nowych Partnerów: Agros Nova z marką Fortuna i piekarnia Vini, a w 2009 roku grono partnerów poszerzyło się
o firmy POSTI, Hoop Polska a także Victoria Cymes. 

Logo „Wiem, co wybieram" umieszczone na froncie opakowania produktów żywnościowych przyciąga uwagę konsumentów oraz pomaga im podczas zakupów wybierać produkty, które mogą stać się elementem dobrze zbilansowanej diety. To proste i skuteczne rozwiązanie, które pozwala na wprowadzanie w diecie małych zmian, dzięki którym można zmniejszyć spożycie tłuszczów nasyconych, tłuszczów trans, soli (sodu) oraz cukru - składników, które w nadmiarze mają niekorzystny wpływ na zdrowie.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12425

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA