PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Ser Gouda w nowej odsłonie

Autor: pr 13 kwietnia 2011 13:18

Ser Gouda w nowej odsłonie

Za sprawą jednego z największych na rynku opakowań serów plastrowanych MSM MOŃKI tradycyjny smak sera holenderskiego ubrany został w nowoczesną formę.

Sery plastrowane, pakowane w sposób umożliwiający wielokrotne otwieranie produktu to rozwiązanie wygodne i praktyczne. - Głęboka analiza rynkowa skłoniła nas do podziału oferty serów plastrowanych na dwie odrębne partie. - wyjaśnia Ewa Polińska, specjalista ds. marketingu firmy MSM MOŃKI. Dzięki zróżnicowanej gramaturze opakowań - 150 i 750g - konsument ma większą możliwość dostosowania zakupu do swoich potrzeb. - Duże pudełka sprawdzają się na przykład w przypadku rodzin, dla których 150g sera wystarcza na przygotowanie zaledwie jednego posiłku. Z kolei konsument, który ma mniejsze potrzeby, nie musi wydawać pieniędzy na duże opakowanie. - dodaje Ewa Polińska.

MSM specjalizuje się w produkcji serów dojrzewających typu holenderskiego i szwajcarskiego, masła extra i mieszanek tłuszczowych, oraz wyrobów proszkowanych: serwatki w proszku i okresowo odtłuszczonego mleka
w proszku.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11419

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane