PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Strzelaj i wygrywaj z Dorato!

Autor: pr 22 maja 2012 15:10

„Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012€" to ogólnopolska promocja konsumencka zorganizowana przez markę Dorato. Promocja rozpoczęła się w maju, a kończy w dniu finału Mistrzostw Europy w piłce nożnej, czyli 1 lipca. Główną nagrodą tej zakrojonej na szeroką skalę promocji jest nagroda pieniężna w wysokości 2012 euro oraz mistrzowski puchar. Dorato Bianco to idealny wybór dla kibiców, którzy chcą świętować sukcesy swoich ulubionych drużyn!

Ogólnopolska akcja pod nazwą "Strzelaj z Dorato i zdobądź Puchar 2012 €" dotyczyć będzie oznaczonych specjalnymi zawieszkami butelek wina musującego Dorato o pojemności 750ml.

Aby zdobyć główną nagrodę, puchar wypełniony gotówką w wysokości 2012 euro, należy kupić produkt promocyjny, zachować paragon, wejść na stronę www.dorato.pl i wpisać kod z zawieszki, a następnie zostać „królem strzelców".

Specjalnie przygotowana z tej okazji aplikacja na stronie www.dorato.pl, pozwala poczuć dreszczyk emocji, jaki czują piłkarze na boisku wykonujący rzuty karne stojąc oko w oko z bramkarzem. Główną nagrodę wygrywa ten uczestnik, który zdobędzie najwięcej goli.

Ambra przygotowała również promocję "szytą na miarę" dla hipermarketów Tesco, gdzie specjalnie dedykowany produkt Dorato Bianco o pojemności 1500ml z mini butelką Dorato Bianco 200ml gratis jest częścią ogólnopolskiej promocji pod nazwą "Łap Dorato w Tesco". Oprócz głównej nagrody, co tydzień 20 klientów tej sieci, którzy okazali się najlepszymi strzelcami, otrzymuje nagrody rzeczowe: torby sportowe, koszulki, opaski na nadgarstki, piłki, rękawice piłkarskie, ręczniki kąpielowe, gwizdki.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11207

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane