Symbol wolności i niezależności na limitowanej butelce Absolut

Autor: pr 3 grudnia 2012 15:11

Symbol wolności i niezależności na limitowanej butelce Absolut

Marka Absolut postanowiła uhonorować polski naród poprzez specjalną limitowaną butelkę. Do jej stworzenia zaprosiła polskiego artystę, Swanskiego. Kolekcjonerska, pełna dobrych emocji i radości butelka trafi do polskiego odbiorcy już na początku grudnia br.

Gest Victorii, czyli palców złożonych w literę „V", jest znany i używany przez ludzi na całym świecie. Historycznie został on spopularyzowany przez brytyjskiego premiera Winstona Churchilla. W Polsce to gest kojarzony  z odzyskaniem wolności po '89 roku, z pierwszym nie komunistycznym premierem Tadeuszem Mazowieckim i pierwszym demokratycznie wybranym prezydentem Lechem Wałęsą.

Wyjątkową wymowę tego gestu dla Polski i Polaków dostrzegła marka Absolut. Po raz pierwszy w historii Absolut postanowił uhonorować polski naród, oddając w ten sposób szacunek krajowi i jego mieszkańcom, jednocześnie podkreślić wyjątkowe cechy, z których Polacy są znani na całym świecie - umiłowanie wolności i dążenie do niezależności na różnych polach.

Efektem wspólnych pracy marki Absolut i artysty jest efektowna grafika, w której gest „V" łączy się i wyłania z charakterystycznego dla artysty florystycznego „gąszczu". Kontekst natury - ręka w symbolu „V" wyłaniająca się z kwitnących roślinnych pnączy - to symbol odradzającego się i dynamicznie rozwijającego kraju i polskiego społeczeństwa.

Limitowana edycja Absolut Polakom będzie szeroko dostępna. Dystrybucja obejmie wszystkie sieci handlu nowoczesnego i oczywiście handel tradycyjny. Wspierana będzie silnie w punktach sprzedaży poprzez standy, shelfstoppery, mini ekspozycje na półkę, maty ladowe i inne.

Sugerowana cena detaliczna w hipermarketach: 39,99 pln za 0,7l.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11170

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane