PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Tan-Viet świętuje Chiński Nowy Rok

Autor: portalspożwczy.pl 27 stycznia 2009 15:28

Tan Viet International, importer i dystrybutor produktów orientalnych w Polsce. rozpoczął kampanię związaną z obchodami Chińskiego Nowego Roku.

Powiązane tematy:

Działania promocyjne prowadzone będą głównie w internecie i radiu. Celem akcji trwającej od 19 stycznia do 29 marca jest promocja kultury Dalekiego Wschodu i produktów marki TaoTao. Kampanii towarzyszyć będą konkursy oraz degustacje produktów w placówkach sprzedaży. Partnerami prowadzonych działań są portal Interia.pl oraz Radio Zet.

Na potrzeby kampanii uruchomiony został portal www.ChinskiNowyRok.pl, na którym znaleźć można informacje dotyczące tradycji obchodów Chińskiego Nowego Roku, przepisy noworoczne, horoskop chiński, a przede wszystkim konkurs dla konsumentów. Do wygrania w nim jest 10 parowarów marki Tefal oraz monety szczęścia i bogactwa. Serwis internetowy został wykonany przez agencję interaktywną GoldenSubmarine.
Kolejny konkurs, związany z obchodami Chińskiego Nowego Roku, trwa już także na antenie Radia Zet. Do 23 stycznia, słuchacze tej stacji będą mogli wygrać produkty TaoTao oraz zestawy sprzętu do gotowania firmy Tefal (m.in. parowary i woki).

Działania związane z obchodami Chińskiego Nowego Roku uzupełnione będą promocją produktów TaoTao w placówkach sprzedaży hurtowej i detalicznej. Wykorzystane zostaną materiały POS: Wobblery, zawieszki na regały TaoTao, cenówki, chorągiewki, ulotki. W ramach akcji zaplanowano także przeprowadzenie degustacji mrożonych dań gotowych TaoTao oraz słodko-pikantnego sosu chili TaoTao i czosnkowego sosu chili TaoTao.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane