Unilever organizuje konkurs na komiks

Autor: Unilever 1 kwietnia 2009 14:01

Wystartował nowy konkurs firmy Unilever. Zabawa polega na stworzeniu fotokomiksu z wykorzystaniem zdjęć z produktami Unilever.

W konkursie trzeba zaprojektować on-line własny fotokomiks za pomocą kreatora komiksów przygotowanego na potrzeby serwisu lub dodać gotowy fotokomiks, stworzony w dowolnym programie graficznym. W fotokomiksie musi pojawić się nawiązanie do jednego lub więcej produktów Unilevera. Serwis oferuje dodawanie dowolnej liczby komiksów przez jednego użytkownika, głosowanie i dodawanie opinii do komiksów, a także szybkie i proste promowanie fotokomiksów wśród swoich znajomych. Opublikowane komiksy zostaną poddane pod głosowanie zarejestrowanych Internautów. Pięć historii wskazanych przez Komisję Konkursową oraz dziesięć komiksów z największą liczbą głosów Internautów na koniec 31 maja 2009r. wygrywa.

Nagrodami w konkursie są całodniowa wizyta w poznańskiej fabryce i centrum rozwojowym Unilevera, szkolenie oraz zestawy produktów firmy. Konkurs można znaleźć pod adresem www.UnileverKomiks.pl, zabawa trwa do 31 maja br. Akcja ma na celu promowanie firmy Unilever wśród studentów pierwszych lat studiów jako pracodawcy ceniącego kreatywne i oryginalne pomysły.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11056

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane