PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

W Żabce można kupić za grosz litrowy napój

Autor: ING 4 lutego 2010 09:04

W ramach promocji transakcji zbliżeniowych klienci ING, płacąc za zakupy w sklepach Żabka, kartą zbliżeniową ING lub Zbliżakiem, mogą nabyć za 1 grosz litr wybranego napoju (Coca-Cola, Fanta, Sprite).

Promocja trwa od 1 lutego do 31 marca 2010 r. i uczestniczyć w niej może każdy posiadacz lub użytkownik karty zbliżeniowej ING lub Zbliżaka, który dokona zakupów w sklepie Żabka za minimum 10 zł. Uczestnikowi promocji będzie przysługiwać prawo do nagrody w postaci możliwości zakupu jednego z trzech napojów: Coca - Cola 1 l, Fanta pomarańczowa 1 l lub Sprite 1 l w cenie 1 grosz każdy.

Karta zbliżeniowa ING oraz Zbliżak umożliwiają dokonywanie transakcji w sklepach i punktach oznaczonych logo Maestro Paypass. W odróżnieniu od standardowych transakcji stykowych, transakcje zbliżeniowe nie wymagają włożenia karty z chipem do terminala lub przeciągnięcia paska magnetycznego. Nie wymagają też potwierdzenia transakcji kodem PIN czy podpisem. Wystarczy zbliżyć kartę lub Zbliżaka do czytnika. W Polsce maksymalna kwota jednorazowej transakcji zbliżeniowej wynosi 50 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9722

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane