PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Wakacyjna akcja konsumencka Gerbera

Autor: mediafm.net 20 lipca 2009 10:34

Wakacyjna akcja konsumencka Gerbera

17 lipca 2009 r. rozpoczęła się akcja konsumencka Gerber przygotowana specjalnie na czas wakacji z myślą o tych, którzy będą wypoczywać nad polskim morzem. Promocja odbędzie się w miejscowościach wypoczynkowych nad Bałtykiem. Należą do nich: Władysławowo wraz z wybraną miejscowością na Półwyspie Helskim: Jastarnią lub Chałupami, Jastrzębia Góra, Karwia, Łeba, Ustka, Kołobrzeg oraz Świnoujście. Akcja potrwa do 26 sierpnia br.

Wystarczy przynieść wieczka z czterech produktów Gerber, aby otrzymać wyjątkową pocztówkę z wakacji ze zdjęciem, którą można wysłać do rodziny z pozdrowieniami znad morza lub zatrzymać na pamiątkę. Widokówkę można będzie dodatkowo spersonalizować poprzez dodanie swojego imienia bądź dowolnych pozdrowień. Pocztówka zostanie przygotowana w zaledwie kilka minut w mobilnym studiu fotograficznym. Najmłodsi otrzymają również w prezencie letni wiatraczek z logo Gerber.  

Akcję w nadmorskich miejscowościach promować będą specjalnie przygotowane samochody: Chevrolet Silverado, Jeep Wrangler oraz laweta reklamowa z nagłośnieniem z logo firmy oraz nazwą akcji. Dodatkowe wsparcie promocji zapewnią materiały POS: plakaty, ulotki oraz wobblery. Dowiedzieć się będzie można o niej również z prasy lokalnej.

Promocją objęte są wszystkie produkty Gerber zakupione w czasie jej trwania. Zamiast czterech wieczek, można do mobilnego studia Gerber przynieść paragon jako dowód zakupu produktów.

Promocję przygotowała firma MagnifiCo Sp. z o.o.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane