REKLAMA
REKLAMA

Wielkanocna kampania marki Wedel

Autor: epr.pl 31 marca 2009 13:54

 Wielkanocna kampania marki Wedel

Ruszyła Wielkanocna kampania reklamowa marki Wedel pod hasłem "Zmalujmy coś razem na święta".

REKLAMA

Kampania została przygotowana do nośników outdoorowych oraz siatek wielkoformatowych, które będą widoczne w większych miastach Polski.

Kampania wspiera nowy produkt w ofercie firmy - „Czekoladowe Pisanki". Tegoroczne święta w Wedlu to także strona www.zmalujmyswieta.pl.  Dla miłośników interaktywnej rozrywki Wedel proponuje grę zręcznościową, „Zbierz wszystkie jajka" polegającą na łapaniu pisanek. Istnieje również możliwość „zmalowania" pisanek online; tutaj internauci zaprojektują autorskie pisanki, czy wzory które można przenieść następnie na jajka. Wedel zadbał, aby odwiedzający strone www.zmalujmyswieta.pl mogli przesłać przygotowaną online pisankę w formie elektronicznej kartki świątecznej do wszystkich, którym chcą przekazać Wielkanocne serdeczności. Ukoronowaniem elektronicznej odsłony kampanii Wielkanocnej Wedla jest konkurs na najpiękniejszą pisankę online z nagrodami.

Strona wspierana będzie działaniami reklamowymi w Internecie. Tegoroczna kampania Wielkanocna Wedla nie pomija sztandarowych, wedlowskich wyrobów, takich jak Ptasie Mleczko i czekolady. Zyskały one na czas Wielkiejnocy odświętne opakowania.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA