PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Woda Eden Springs będzie rozwijać wizerunek w internecie

Autor: media2.pl 21 lipca 2009 10:42

Woda Eden Springs będzie rozwijać wizerunek w internecie

Agencja FuturePR, wchodząca w skład grupy marketingowej BrainJuice, rozpoczęła realizację działań Web PR dla firmy Eden Springs - jednego z europejskich dostawców wody - podaje serwis media2.pl.

Agencja będzie odpowiedzialna za kontakty z mediami, bezpośrednią komunikację z internautami oraz wzmocnienie wizerunku firmy w Internecie. Do pierwszych zadań FuturePR należało przygotowanie strategii działań PR i Web PR oraz planu komunikacji firmy z jej otoczeniem.

- Firma Eden Springs już od dłuższego czasu wykorzystuje Internet do aktywności marketingowo-sprzedażowych. Postanowiliśmy poszerzyć te działania o kolejny kanał dotarcia, jakim jest public relations. Nasz wybór padł na FuturePR, ponieważ współpracujemy już z innymi markami grupy BrainJuice i jesteśmy z tej współpracy zadowoleni - komentuje Marta Jakóbiak, Marketing Manager w firmie Eden Springs.
Umowa pomiędzy Eden Springs a FuturePR podpisana została na dwa miesiące i obowiązuje od połowy czerwca do połowy sierpnia. Kontynuacja współpracy uzależniona jest od wyników kampanii.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane