PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Wystartowała II edycja programu ZM Pekpol „Nagradzamy ze smakiem"

Autor: pr 21 listopada 2012 13:06

Wystartowała II edycja programu ZM Pekpol „Nagradzamy ze smakiem"

Ruszyła II edycja programu lojalnościowego „Nagradzamy ze smakiem" Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka" S.A. Nowością w II edycji programu jest możliwość udziału nie tylko klientów detalicznych (jak było to w I edycji), ale również nowych klientów i klientów hurtowych. Uczestnicy programu mają możliwość wyboru nagród wśród 3000 pozycji asortymentowych.

Formuła jest taka sama jak w I edycji. Udział w programie biorą klienci, którzy dokonają rejestracji na dedykowanej stronie programu. Klient zbiera kody alfanumeryczne, które umieszczone są pod etykietami naszych produktów (produktów objętych programem) i zamienia je na punkty, które w dowolnym momencie trwania programu może wymienić na wyjątkowe nagrody. Katalog 3000 dostępnych nagród znajduje się na stronie programu www.nagrody.pekpol.pl - mówi Małgorzata Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych Pekpol Ostrołęka.
Program trwa od 12 listopada do 28 lutego 2013 r.
Klienci, którzy chcieliby uczestniczyć w programie, powinni skontaktować się z przedstawicielem handlowym Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka" w swoim regionie.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11536

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane