ZT Bielmar organizują konkurs śniadaniowy

Autor: pr 26 września 2012 11:51

Ruszył konkurs Śniadanie się opłaca będący częścią ogólnopolskiego programu edukacyjnego Śniadaniowa Klasa. Akcja, której organizatorem są ZT Bielmar - producent Margaryny Śniadaniowej, ma na celu przypomnienie Polakom o niezwykłej roli śniadania w ich codziennym życiu.

Zadaniem uczestników zabawy jest napisanie historii ilustrowanej zdjęciami, której motywem przewodnim będzie hasło Śniadanie się opłaca. Każda praca weźmie udział w dwóch, niezależnych od siebie częściach konkursu. W pierwszym etapie komisja, spośród wszystkich nadesłanych do 24 października 2012 roku prac, wybierze 3 najlepsze. Na ich autorów czekają atrakcyjne nagrody - sprzęt AGD firmy Candy: lodówka, zmywarka i kuchenka mikrofalowa z dodatkową funkcją opiekacza i grilla.

W drugim etapie, w którym pod uwagę będą brane ponownie wszystkie prace, jury wyłoni 10 najciekawszych zdjęć ilustrujących nadesłane historie. W dniach od 5 listopada do 1 grudnia 2012 roku na stronie internetowej www.sniadaniowaklasa.pl odbędzie się głosowanie. Zdjęcie, które spodoba się najbardziej i zdobędzie najwięcej głosów otrzyma Nagrodę Internautów - kuchenkę mikrofalową marki Candy z dodatkową funkcją grilla.

Zgłoszenia do konkursu należy przesłać mailem na adres: sniadaniowaklasa@planetpr.pl do dnia 24 października 2012 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11189

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane