dlahandlu.pl: Detal - sylwetki http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nowy CEO Auchan Francja http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/nowy-ceo-auchan-francja,80072.html Fri, 14 Jun 2019 10:45:14 +0100 Nowy dyrektor finansowy w Auchan Polska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/nowy-dyrektor-finansowy-w-auchan-polska,79941.html Mon, 10 Jun 2019 12:49:54 +0100 Marek Mikuśkiewicz rezygnuje z zarządu kolejnych spółek http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/marek-mikuskiewicz-rezygnuje-z-zarzadu-kolejnych-spolek,79934.html Mon, 10 Jun 2019 11:14:56 +0100 Eurocash sięga po specjalistę z Wielkiej Brytanii. Pracował m.in. w Lidlu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/eurocash-siega-po-specjaliste-z-wielkiej-brytanii-pracowal-m-in-w-lidlu,79919.html Sun, 09 Jun 2019 20:59:41 +0100 Były wiceprezes Kaufland Polska zostaje prezesem sieci aptek http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/byly-wiceprezes-kaufland-polska-zostaje-prezesem-sieci-aptek,79897.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/40/11/024011_r0_300.jpg Fri, 07 Jun 2019 15:08:43 +0100 Krzysztof Szponder nie pracuje już w Kauflandzie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/krzysztof-szponder-nie-pracuje-juz-w-kauflandzie,79798.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/39/56/023956_r0_300.jpg Tue, 04 Jun 2019 10:06:28 +0100 Nowy dyrektor zarządzający w Henkel Polska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/nowy-dyrektor-zarzadzajacy-w-henkel-polska,79795.html Tue, 04 Jun 2019 09:44:44 +0100 Wojciech Wieroński trafił z Tesco do zarządu sieci aptek Dr. Max http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/wojciech-wieronski-trafil-z-tesco-do-zarzadu-sieci-aptek-dr-max,79702.html Thu, 30 May 2019 18:03:47 +0100 Eurocash z nowym dyrektorem operacyjnym. Wcześniej pracował w Biedronce http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/eurocash-z-nowym-dyrektorem-operacyjnym-wczesniej-pracowal-w-biedronce,79615.html Mon, 27 May 2019 14:49:33 +0100 Bartosz Kozłowski - z Biedronki i Kauflandu do branży horeca http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/bartosz-kozlowski-z-biedronki-i-kauflandu-do-branzy-horeca,79614.html Mon, 27 May 2019 14:38:16 +0100 Były prezes Lidla znalazł pracę u hiszpańskiej konkurencji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/byly-prezes-lidla-znalazl-prace-u-hiszpanskiej-konkurencji,79529.html Thu, 23 May 2019 09:36:55 +0100 Transfer z Hebe do PROM http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/transfer-z-hebe-do-prom,79437.html Mon, 20 May 2019 13:18:07 +0100 Sylwia Bilska - z zarządu Tesco do Edenred Polska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/sylwia-bilska-z-zarzadu-tesco-do-edenred-polska,79323.html Wed, 15 May 2019 12:34:12 +0100 Carrefour: Jadwiga Zientara zastępuje Roberta Nocenia na stanowisku wiceprezesa zarządu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/carrefour-jadwiga-zientara-zastepuje-roberta-nocenia-na-stanowisku-wiceprezesa-zarzadu,79247.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/07/023607_r0_300.jpg Mon, 13 May 2019 10:02:47 +0100 Nowa szefowa Grupy Maxima http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/nowa-szefowa-grupy-maxima,79244.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/04/023604_r0_300.jpg Mon, 13 May 2019 09:28:50 +0100 Nowy dyrektor generalny Chaty Polskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/nowy-dyrektor-generalny-chaty-polskiej,79099.html Mon, 06 May 2019 14:46:31 +0100 Gintaras Jasinskas nowym szefem działu handlu w Maxima Grupė http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/gintaras-jasinskas-nowym-szefem-dzialu-handlu-w-maxima-grupe,79033.html Tue, 30 Apr 2019 11:35:06 +0100 Beata Jankowiak w zarządzie Jeronimo Martins Polska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/beata-jankowiak-w-zarzadzie-jeronimo-martins-polska,79008.html Mon, 29 Apr 2019 13:03:59 +0100 Transfery z Carrefour do Żabki i Frisco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/transfery-z-carrefour-do-zabki-i-frisco,77994.html Fri, 26 Apr 2019 09:05:35 +0100 Właściciel sieci Biedronka wybrał zarząd na lata 2019-2021 http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/sylwetki/wlasciciel-sieci-biedronka-wybral-zarzad-na-lata-2019-2021,78890.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/33/70/023370_r0_300.jpg Wed, 24 Apr 2019 09:57:37 +0100