informacje z tematu: Baltona | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Baltona może zyskać inwestora http://www.dlahandlu.pl/nonfood/baltona-moze-zyskac-inwestora,79560.html Thu, 23 May 2019 16:49:08 +0100 PT Dystrybucja dostawcą produktów FMCG do sklepów Baltony http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pt-dystrybucja-dostawca-produktow-fmcg-do-sklepow-baltony,79208.html Thu, 09 May 2019 20:30:17 +0100 Baltona powiększa stratę http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-powieksza-strate,78949.html Fri, 26 Apr 2019 08:51:50 +0100 Baltona powiększa sklepy na lotnisku we Francji http://www.dlahandlu.pl/nonfood/baltona-powieksza-sklepy-na-lotnisku-we-francji,78937.html Thu, 25 Apr 2019 13:52:22 +0100 Baltona zakończyła inwestycję na Okęciu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-zakonczyla-inwestycje-na-okeciu,78867.html Tue, 23 Apr 2019 11:44:13 +0100 Poseł Pudłowski pyta o sklepy Baltony na lotnisku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/posel-pudlowski-pyta-o-sklepy-baltony-na-lotnisku,78223.html Wed, 27 Mar 2019 12:10:48 +0100 Sklepy Baltony w lutym zwiększyły sprzedaż o 53 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklepy-baltony-w-lutym-zwiekszyly-sprzedaz-o-53-proc,77748.html Fri, 08 Mar 2019 20:49:26 +0100 Sąd oddala powództwo Lagardere Travel Retail przeciwko Baltonie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sad-oddala-powodztwo-lagardere-travel-retail-przeciwko-baltonie,77694.html Thu, 07 Mar 2019 12:15:24 +0100 Baltona uznaje roszczenia PPL http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-uznaje-roszczenia-ppl,77591.html Mon, 04 Mar 2019 18:27:55 +0100 Baltona zawarła umowę dotyczącą logistyki magazynowej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-zawarla-umowe-dotyczaca-logistyki-magazynowej,77252.html Tue, 19 Feb 2019 14:33:23 +0100 Dobry styczeń dla sklepów Baltony http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dobry-styczen-dla-sklepow-baltony,76985.html Fri, 08 Feb 2019 18:54:44 +0100 Baltona otworzyła największy sklep na Okęciu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-otworzyla-najwiekszy-sklep-na-okeciu,76504.html Mon, 21 Jan 2019 13:55:06 +0100 Baltona przedłuża umowę z Eurocashem http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-przedluza-umowe-z-eurocashem,76385.html Tue, 15 Jan 2019 15:13:22 +0100 Baltona zwiększyła sprzedaż, ale EBITDA i zysk netto pogorszyły się http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-zwiekszyla-sprzedaz-ale-ebitda-i-zysk-netto-pogorszyly-sie,75367.html Fri, 30 Nov 2018 11:11:20 +0100 Baltona po trzech kwartałach zwiększyła sprzedaż rdr. Zysk na podobnym poziomie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/baltona-po-trzech-kwartalach-zwiekszyla-sprzedaz-rdr-zysk-na-podobnym-poziomie,74942.html Wed, 14 Nov 2018 19:00:57 +0100 Październik dobry dla sklepów Baltony http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pazdziernik-dobry-dla-sklepow-baltony,74838.html Fri, 09 Nov 2018 10:45:42 +0100 Lagardere Travel Retail pozywa Baltonę i Port Lotniczy Wrocław http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lagardere-travel-retail-pozywa-baltone-i-port-lotniczy-wroclaw,74783.html Wed, 07 Nov 2018 19:17:52 +0100 Dobry wrzesień dla Baltony http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dobry-wrzesien-dla-baltony,74081.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/00/30/020030_r0_300.jpg Tue, 09 Oct 2018 18:16:22 +0100 Grant Thornton zbada finanse Baltony http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/grant-thornton-zbada-finanse-baltony,73414.html Mon, 17 Sep 2018 09:53:04 +0100 Baltona ze wzrostem przychodów w sierpniu o 54 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/baltona-ze-wzrostem-przychodow-w-sierpniu-o-54-proc,73200.html Fri, 07 Sep 2018 09:56:38 +0100