informacje z tematu: Guess | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nowe marki w CH Focus Bydgoszcz http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-w-ch-focus-bydgoszcz,80305.html Wed, 26 Jun 2019 12:34:07 +0100 Guess wzmacnia ofertę modową Galerii Jurajskiej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-wzmacnia-oferte-modowa-galerii-jurajskiej,79619.html Tue, 28 May 2019 09:13:26 +0100 KE: Guess stosował geoblokowanie i zawyżał ceny o 5-10 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ke-guess-stosowal-geoblokowanie-i-zawyzal-ceny-o-5-10-proc,76201.html Wed, 09 Jan 2019 11:23:10 +0100 Guess najemcą Galerii Młociny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-najemca-galerii-mlociny,66523.html Tue, 12 Dec 2017 10:00:22 +0100 Salon Guess w Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-guess-w-galerii-libero,62402.html Thu, 06 Jul 2017 13:07:23 +0100 Guess najemcą Metropolitan Outlet Bydgoszcz http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-najemca-metropolitan-outlet-bydgoszcz,61521.html Tue, 30 May 2017 13:46:34 +0100 370 mkw. dla Guess w Silesia Outlet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/370-mkw-dla-guess-w-silesia-outlet,60577.html Wed, 19 Apr 2017 12:33:47 +0100 Estée Lauder, Lacoste i Guess pojawią się we Wroclavii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/est-e-lauder-lacoste-i-guess-pojawia-sie-we-wroclavii,59001.html Tue, 21 Feb 2017 11:57:27 +0100 Nowi najemcy w Galerii Malta http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-galerii-malta,53481.html Tue, 19 Jul 2016 11:30:47 +0100 Guess najemcą Ptak Outlet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-najemca-ptak-outlet,51946.html Wed, 18 May 2016 10:45:03 +0100 4F, Coccodrillo i Guess najemcami Ptak Outlet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-coccodrillo-i-guess-najemcami-ptak-outlet,51008.html Wed, 13 Apr 2016 10:42:29 +0100 Guess w Fashion House Outlet Centre Sosnowiec http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-w-fashion-house-outlet-centre-sosnowiec,50495.html Wed, 23 Mar 2016 11:44:08 +0100 Do końca roku firma Guess planuje otworzyć trzy nowe salony na terenie Polski http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/do-konca-roku-firma-guess-planuje-otworzyc-trzy-nowe-salony-na-terenie-polski,45516.html Thu, 03 Sep 2015 09:02:06 +0100 Marciano Guess i Pinko w gdyńskim Klifie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marciano-guess-i-pinko-w-gdynskim-klifie,39225.html Mon, 01 Dec 2014 11:27:28 +0100 Guess dołącza do centrów outletowych Fashion House http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-dolacza-do-centrow-outletowych-fashion-house,36654.html Thu, 31 Jul 2014 10:31:37 +0100 Marka Guess w Factory Ursus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-guess-w-factory-ursus,31315.html Fri, 25 Oct 2013 11:43:00 +0100 Guess najemcą Factory Wrocław http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-najemca-factory-wroclaw,28781.html Mon, 10 Jun 2013 10:59:24 +0100 Guess otworzy sklep w centrum outlet Factory http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/guess-otworzy-sklep-w-centrum-outlet-factory,26995.html Thu, 21 Feb 2013 10:19:48 +0100