informacje z tematu: Stary Browar | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Olsen ze sklepem w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/olsen-ze-sklepem-w-starym-browarze,82955.html Tue, 22 Oct 2019 10:42:24 +0100 Po siedmiu latach Tatuum wraca do Starego Browaru http://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-siedmiu-latach-tatuum-wraca-do-starego-browaru,77809.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/07/022607_r0_300.jpg Tue, 12 Mar 2019 10:54:14 +0100 Stary Browar buduje Food Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/stary-browar-buduje-food-park,77530.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/40/022440_r0_300.jpg Fri, 01 Mar 2019 11:17:49 +0100 Salon Distance ruszył w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-distance-ruszyl-w-starym-browarze,76825.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/19/69/021969_r0_300.jpg Mon, 04 Feb 2019 10:19:34 +0100 Stary Browar przyciągnął nowych najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/stary-browar-przyciagnal-nowych-najemcow,73744.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/97/60/019760_r0_300.jpg Thu, 27 Sep 2018 09:41:05 +0100 Nowy najemca w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowy-najemca-w-starym-browarze,72701.html Fri, 17 Aug 2018 13:49:05 +0100 Galeria sztuki w galerii handlowej – sposobem na przyciągnięcie klientów? http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-sztuki-w-galerii-handlowej-sposobem-na-przyciagniecie-klientow,71142.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/81/52/018152_r0_300.jpg Wed, 13 Jun 2018 11:45:58 +0100 Uterqüe Inditexu otwiera pierwszy lokal w Poznaniu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/uterq-e-inditexu-otwiera-pierwszy-lokal-w-poznaniu,68346.html Thu, 22 Feb 2018 11:59:41 +0100 Super Prezenty w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/super-prezenty-w-starym-browarze,64423.html Fri, 29 Sep 2017 10:04:55 +0100 Salon dronów w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-dronow-w-starym-browarze,64036.html Fri, 15 Sep 2017 14:42:38 +0100 Drugi w Polsce salon Dorothee Schumacher http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/drugi-w-polsce-salon-dorothee-schumacher,62565.html Thu, 13 Jul 2017 11:18:49 +0100 Salon Minty dot w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-minty-dot-w-starym-browarze,62253.html Thu, 29 Jun 2017 16:20:07 +0100 Lodowy pop-up Lodovnia w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lodowy-pop-up-lodovnia-w-starym-browarze,62011.html Tue, 20 Jun 2017 16:53:08 +0100 Marka bieliźniarska najemcą Starego Browaru http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-bielizniarska-najemca-starego-browaru,61246.html Thu, 18 May 2017 13:33:25 +0100 Duńska marka odzieżowa otwiera drugi salon w Polsce http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dunska-marka-odziezowa-otwiera-drugi-salon-w-polsce,60865.html Tue, 02 May 2017 09:57:52 +0100 Cukiernia Karpicko na stałe w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cukiernia-karpicko-na-stale-w-starym-browarze,60497.html Thu, 13 Apr 2017 17:03:32 +0100 Cztery nowe marki pojawią się w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cztery-nowe-marki-pojawia-sie-w-starym-browarze,59188.html Tue, 28 Feb 2017 18:11:04 +0100 Martes Sport Premium zastąpi Intersport w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/martes-sport-premium-zastapi-intersport-w-starym-browarze,58810.html Mon, 13 Feb 2017 15:51:18 +0100 Intersport zamknął sklep w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/intersport-zamknal-sklep-w-starym-browarze,58803.html Mon, 13 Feb 2017 14:26:46 +0100 Więcej Zary i Massimo Dutti w Starym Browarze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wiecej-zary-i-massimo-dutti-w-starym-browarze,58583.html Fri, 03 Feb 2017 11:17:41 +0100