informacje z tematu: Abpol Company Polska | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Abpol wykluczony przez GPW z NewConnect http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-wykluczony-przez-gpw-z-newconnect,45880.html Thu, 17 Sep 2015 09:45:24 +0100 Dystrybutor FMCG wymienił radę nadzorczą http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/dystrybutor-fmcg-wymienil-rade-nadzorcza,44189.html Wed, 08 Jul 2015 10:31:38 +0100 Abpol w indeksie trzydziestu najbardziej płynnych spółek NewConnect http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-w-indeksie-trzydziestu-najbardziej-plynnych-spolek-newconnect,43748.html Thu, 18 Jun 2015 11:31:06 +0100 Abpol zwiększa rentowność w I kw. br. http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-zwieksza-rentownosc-w-i-kw-br,43033.html Tue, 19 May 2015 13:39:59 +0100 Produkty spółki Abpol będą dostępne w sieci Słoneczko http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/produkty-spolki-abpol-beda-dostepne-w-sieci-sloneczko,42241.html Fri, 17 Apr 2015 10:31:16 +0100 Abpol wprowadzi nowe produkty do sklepów Eurocash http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-wprowadzi-nowe-produkty-do-sklepow-eurocash,42039.html Thu, 09 Apr 2015 10:12:56 +0100 Abpol rozszerza portfolio produktów http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-rozszerza-portfolio-produktow,41804.html Mon, 30 Mar 2015 11:35:34 +0100 Abpol wchodzi do sieci Mila http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-wchodzi-do-sieci-mila,41611.html Mon, 23 Mar 2015 12:01:24 +0100 Abpol z ofertą dropsów Multifan http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-z-oferta-dropsow-multifan,41587.html Sat, 21 Mar 2015 13:55:49 +0100 Abpol rozpoczyna sprzedaż produktów marki własnej w sieci Tobacco Press http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-rozpoczyna-sprzedaz-produktow-marki-wlasnej-w-sieci-tobacco-press,41507.html Wed, 18 Mar 2015 14:35:43 +0100 Abpol rozszerza współpracę z AT http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-rozszerza-wspolprace-z-at,41199.html Sat, 07 Mar 2015 09:33:26 +0100 Abpol nawiązuje współpracę z Pocztą Polską http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-nawiazuje-wspolprace-z-poczta-polska,40814.html Thu, 19 Feb 2015 12:29:36 +0100 Abpol Company Polska z wyższym zyskiem http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-company-polska-z-wyzszym-zyskiem,40750.html Tue, 17 Feb 2015 11:03:26 +0100 Abpol Company wchodzi z kolejnymi produktami FMCG do Intermarche http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-company-wchodzi-z-kolejnymi-produktami-fmcg-do-intermarche,40576.html Mon, 09 Feb 2015 13:46:28 +0100 Produkty Abpol Company w sklepach szczecińskiej spółdzielni Społem http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/produkty-abpol-company-w-sklepach-szczecinskiej-spoldzielni-spolem,40485.html Wed, 04 Feb 2015 11:09:29 +0100 Abpol chce sprzedawać swoje produkty w dużych sieciach handlowych http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/abpol-chce-sprzedawac-swoje-produkty-w-duzych-sieciach-handlowych,40406.html Sat, 31 Jan 2015 10:35:16 +0100 Dystrybutor produktów FMCG z zyskiem po III kwartałach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dystrybutor-produktow-fmcg-z-zyskiem-po-iii-kwartalach,38896.html Tue, 18 Nov 2014 10:31:08 +0100 Abpol wchodzi do saloników Trafika http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-wchodzi-do-salonikow-trafika,38864.html Mon, 17 Nov 2014 12:03:47 +0100 Dystrybutor towarów FMCG notuje zysk za drugi kwartał http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dystrybutor-towarow-fmcg-notuje-zysk-za-drugi-kwartal,36915.html Mon, 18 Aug 2014 09:21:17 +0100 Abpol nawiązał współpracę z salonami Świat Prasy http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/abpol-nawiazal-wspolprace-z-salonami-swiat-prasy,36579.html Fri, 25 Jul 2014 12:26:23 +0100