informacje z tematu: Atrium Copernicus | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Zmiany w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zmiany-w-atrium-copernicus,66091.html Mon, 27 Nov 2017 10:41:05 +0100 KFC w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kfc-w-atrium-copernicus,55307.html Wed, 28 Sep 2016 11:40:05 +0100 KFC poszerzy strefę food court Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kfc-poszerzy-strefe-food-court-atrium-copernicus,53465.html Mon, 18 Jul 2016 16:42:50 +0100 Costa Coffee nowym najemcą Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/costa-coffee-nowym-najemca-atrium-copernicus,52300.html Wed, 01 Jun 2016 12:52:59 +0100 Orsay w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/orsay-w-atrium-copernicus,51745.html Wed, 11 May 2016 14:46:41 +0100 Kolejne otwarcia w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejne-otwarcia-w-atrium-copernicus,51089.html Fri, 15 Apr 2016 10:30:27 +0100 Nowy najemca modowy w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-modowy-w-atrium-copernicus,50258.html Tue, 15 Mar 2016 12:37:54 +0100 Kinderplaneta nowym najemcą Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kinderplaneta-nowym-najemca-atrium-copernicus,49661.html Tue, 23 Feb 2016 18:47:36 +0100 Atrium Copernicus poszerza segment odzieży skórzanej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/atrium-copernicus-poszerza-segment-odziezy-skorzanej,48930.html Tue, 26 Jan 2016 10:54:20 +0100 Atrium Copernicus chce w tym roku zakończyć proces komercjalizacji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/atrium-copernicus-chce-w-tym-roku-zakonczyc-proces-komercjalizacji,48720.html Mon, 18 Jan 2016 10:54:57 +0100 McDonald's najemcą Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mcdonald-s-najemca-atrium-copernicus,48383.html Tue, 29 Dec 2015 13:39:41 +0100 Atrium Copernicus z nową marką odzieżową http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/atrium-copernicus-z-nowa-marka-odziezowa,48153.html Wed, 16 Dec 2015 11:28:28 +0100 Nowi najemcy modowi w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-modowi-w-atrium-copernicus,47998.html Thu, 10 Dec 2015 10:23:15 +0100 Nowy sklep wnętrzarski w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-sklep-wnetrzarski-w-atrium-copernicus,47672.html Fri, 27 Nov 2015 11:39:29 +0100 Atrium Copernicus z trzema nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/atrium-copernicus-z-trzema-nowymi-najemcami,47428.html Wed, 18 Nov 2015 11:56:02 +0100 Kolejny najemca sportowy w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejny-najemca-sportowy-w-atrium-copernicus,47271.html Thu, 12 Nov 2015 11:37:19 +0100 Marka Adidas w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-adidas-w-atrium-copernicus,47035.html Mon, 02 Nov 2015 13:36:16 +0100 Atrium Copernicus z ofertą Kappahl http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/atrium-copernicus-z-oferta-kappahl,46041.html Wed, 23 Sep 2015 20:24:26 +0100 Sephora z drugą perfumerią w Toruniu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sephora-z-druga-perfumeria-w-toruniu,44704.html Thu, 30 Jul 2015 13:27:25 +0100 Pierwszy salon iDream w Toruniu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pierwszy-salon-idream-w-toruniu,41183.html Fri, 06 Mar 2015 11:01:09 +0100