informacje z tematu: Szachownica | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Szachownica otworzyła kilka nowych sklepów http://www.dlahandlu.pl/nonfood/szachownica-otworzyla-kilka-nowych-sklepow,69409.html Tue, 03 Apr 2018 10:37:19 +0100 CH Osowa z butikiem marki Szachownica http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ch-osowa-z-butikiem-marki-szachownica,66831.html Thu, 21 Dec 2017 14:02:19 +0100 Szachownica najemcą Dekady Grójec http://www.dlahandlu.pl/nonfood/szachownica-najemca-dekady-grojec,66288.html Mon, 04 Dec 2017 09:56:35 +0100 Szachownica i Doner Kebab wśród najemców galerii Zielone Wzgórze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-i-doner-kebab-wsrod-najemcow-galerii-zielone-wzgorze,60486.html Thu, 13 Apr 2017 13:40:16 +0100 Sklep Szachownica w Galerii Wisła http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-szachownica-w-galerii-wisla,60309.html Fri, 07 Apr 2017 13:25:06 +0100 Szachownica w parku handlowym w Bogatyni http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-w-parku-handlowym-w-bogatyni,60239.html Wed, 05 Apr 2017 18:22:04 +0100 Szachownica ma ambitne plany rozwoju http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-ma-ambitne-plany-rozwoju,58061.html Thu, 12 Jan 2017 14:00:05 +0100 Nowe marki w CH Auchan Poczesna http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-w-ch-auchan-poczesna,54921.html Thu, 15 Sep 2016 11:33:00 +0100 Szachownica najemcą Centrum Galardia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-najemca-centrum-galardia,53893.html Tue, 09 Aug 2016 09:32:35 +0100 Sieć Szachownica chce odnowić wszystkie swoje sklepy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/siec-szachownica-chce-odnowic-wszystkie-swoje-sklepy,49816.html Mon, 29 Feb 2016 15:13:58 +0100 Szachownica rusza z 70. sklepem http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-rusza-z-70-sklepem,47405.html Tue, 17 Nov 2015 14:53:33 +0100 Szachownica chce mieć wkrótce 70 sklepów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-chce-miec-wkrotce-70-sklepow,45797.html Mon, 14 Sep 2015 13:36:43 +0100 Odzieżowa sieć Szachownica ma 60 sklepów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/odziezowa-siec-szachownica-ma-60-sklepow,44238.html Fri, 10 Jul 2015 10:37:36 +0100 Galeria Pomorska wynajęła 860 mkw. 4 nowym najemcom http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-pomorska-wynajela-860-mkw-4-nowym-najemcom,43383.html Wed, 03 Jun 2015 09:09:48 +0100 Szachownica najemcą Galerii Renova http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-najemca-galerii-renova,42617.html Mon, 04 May 2015 14:05:35 +0100 Odzieżowa marka Szachownica w Galerii Sudeckiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/odziezowa-marka-szachownica-w-galerii-sudeckiej,41559.html Fri, 20 Mar 2015 09:50:24 +0100 Szachownica najemcą Galerii Szperk http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-najemca-galerii-szperk,37215.html Wed, 03 Sep 2014 12:23:09 +0100 Szachownica wejdzie do Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szachownica-wejdzie-do-turawa-park,35068.html Thu, 08 May 2014 19:29:36 +0100 Cztery nowe sklepy w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cztery-nowe-sklepy-w-galerii-sfera,31556.html Wed, 06 Nov 2013 20:56:42 +0100