informacje z tematu: biżuteria | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Picky Pica z pierwszym pełnometrażowym salonem http://www.dlahandlu.pl/nonfood/picky-pica-z-pierwszym-pelnometrazowym-salonem,77518.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/34/022434_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 16:21:04 +0100 Salon Lilou w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-lilou-w-silesia-city-center,74787.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/05/99/020599_r0_300.jpg Thu, 08 Nov 2018 09:39:28 +0100 Apart z drugim sklepem w Galerii Jurajskiej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/apart-z-drugim-sklepem-w-galerii-jurajskiej,74367.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/02/39/020239_r0_300.jpg Mon, 22 Oct 2018 09:44:08 +0100 Manipulacja kursem Briju. Wkrótce ruszy proces prokurentki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/manipulacja-kursem-briju-wkrotce-ruszy-proces-prokurentki,73395.html Fri, 14 Sep 2018 21:16:50 +0100 Salony Briju i Apart kolejnymi najemcami Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salony-briju-i-apart-kolejnymi-najemcami-nowej-stacji-w-pruszkowie,72664.html Wed, 29 Aug 2018 20:32:28 +0100 Visa i grecki bank NBG testują biżuterię z funkcją płatniczą http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/visa-i-grecki-bank-nbg-testuja-bizuterie-z-funkcja-platnicza,68537.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/67/64/016764_r0_300.jpg Thu, 01 Mar 2018 12:07:49 +0100 Warszawski salon marki W. Kruk w nowej odsłonie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/warszawski-salon-marki-w-kruk-w-nowej-odslonie,65170.html Wed, 25 Oct 2017 18:45:39 +0100 Sadyba Best Mall powiększył się o salon z biżuterią http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sadyba-best-mall-powiekszyl-sie-o-salon-z-bizuteria,64117.html Tue, 19 Sep 2017 14:40:54 +0100 Butik Lilou w Manufakturze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/butik-lilou-w-manufakturze,59444.html Thu, 09 Mar 2017 13:07:47 +0100 Briju porządkuje strukturę, w 2017 roku chce otworzyć klilanaście salonów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/briju-porzadkuje-strukture-w-2017-roku-chce-otworzyc-klilanascie-salonow,57822.html Mon, 02 Jan 2017 15:17:22 +0100 Na koniec roku BRIJU planuje posiadać ok. 45 salonów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/na-koniec-roku-briju-planuje-posiadac-ok-45-salonow,56548.html Thu, 10 Nov 2016 11:54:16 +0100 Marka Swarovski wraca do Manufaktury http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-swarovski-wraca-do-manufaktury,54356.html Fri, 26 Aug 2016 13:24:52 +0100 Yes najemcą projektu ArtN http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yes-najemca-projektu-artn,52949.html Mon, 27 Jun 2016 13:31:38 +0100 Briju chce otworzyć w tym roku kilkanaście placówek http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/briju-chce-otworzyc-w-tym-roku-kilkanascie-placowek,49373.html Fri, 12 Feb 2016 10:43:57 +0100 Sieć Briju była szantażowana http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/siec-briju-byla-szantazowana,46473.html Fri, 09 Oct 2015 14:01:31 +0100 Więcej biżuterii w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wiecej-bizuterii-w-silesia-city-center,41790.html Mon, 30 Mar 2015 09:30:15 +0100 Marka YES notuje 20-proc. wzrost sprzedaży przez internet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-yes-notuje-20-proc-wzrost-sprzedazy-przez-internet,40688.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/82/45/008245_r0_300.jpg Sat, 14 Feb 2015 16:53:02 +0100 Sklep z biżuterią najemcą CH Blue City http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-z-bizuteria-najemca-ch-blue-city,38609.html Tue, 04 Nov 2014 12:36:17 +0100 Excelsior inwestuje w e-sklep, bo rynek biżuterii w internecie rośnie o 30 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/excelsior-inwestuje-w-e-sklep-bo-rynek-bizuterii-w-internecie-rosnie-o-30-proc,35151.html Tue, 13 May 2014 13:36:06 +0100