informacje z tematu: Kleba Invest | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Sieć Delikatesy Lawaro znika z rynku http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/siec-delikatesy-lawaro-znika-z-rynku,66781.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/57/69/015769_r0_300.jpg Wed, 20 Dec 2017 11:25:59 +0100 Zmiana prezesa w spółce, prowadzącej sieć sklepów Lawaro http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zmiana-prezesa-w-spolce-prowadzacej-siec-sklepow-lawaro,66686.html Mon, 18 Dec 2017 09:03:45 +0100 Prima Park w Gdańsku w pełni skomercjalizowany http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/prima-park-w-gdansku-w-pelni-skomercjalizowany,66273.html Fri, 01 Dec 2017 15:47:24 +0100 Spółka zależna Kleba Invest sprzedaje nieruchomość w Rawiczu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/spolka-zalezna-kleba-invest-sprzedaje-nieruchomosc-w-rawiczu,62747.html Fri, 21 Jul 2017 11:50:28 +0100 Park handlowy Prima powstanie w Kwidzynie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/park-handlowy-prima-powstanie-w-kwidzynie,58906.html Thu, 16 Feb 2017 14:57:50 +0100 Nowy prezes Kleba Invest http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-prezes-kleba-invest,54856.html Tue, 13 Sep 2016 17:26:49 +0100 Kleba Invest zmniejsza stratę w drugim kwartale http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kleba-invest-zmniejsza-strate-w-drugim-kwartale,54043.html Tue, 16 Aug 2016 09:32:01 +0100 Kleba Invest sprzedała za 15 mln zł park handlowy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kleba-invest-sprzedala-za-15-mln-zl-park-handlowy,53760.html Tue, 02 Aug 2016 09:39:31 +0100 Prima Park w Białogardzie ma nowego właściciela http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/prima-park-w-bialogardzie-ma-nowego-wlasciciela,52246.html Tue, 31 May 2016 09:28:58 +0100 Jeszcze w kwietniu otwarcie PH Prima w Olsztynku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/jeszcze-w-kwietniu-otwarcie-ph-prima-w-olsztynku,51412.html Wed, 27 Apr 2016 13:13:00 +0100 Prima Park w Kutnie ruszy we wrześniu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/prima-park-w-kutnie-ruszy-we-wrzesniu,50847.html Thu, 07 Apr 2016 11:25:58 +0100 Dwa centra handlowe Prima Park z nowym właścicielem http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwa-centra-handlowe-prima-park-z-nowym-wlascicielem,50600.html Tue, 29 Mar 2016 09:59:15 +0100 Kleba Invest wykupiła obligacje za 2,1 mln zł http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kleba-invest-wykupila-obligacje-za-2-1-mln-zl,50016.html Mon, 07 Mar 2016 18:55:02 +0100 Ruszył Prima Park w Białogardzie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ruszyl-prima-park-w-bialogardzie,48024.html Thu, 10 Dec 2015 19:36:01 +0100 Prezes i wiceprezes spółki rozwijającej Prima Parki zrezygnowali z funkcji w zarządzie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/prezes-i-wiceprezes-spolki-rozwijajacej-prima-parki-zrezygnowali-z-funkcji-w-zarzadzie,46403.html Wed, 07 Oct 2015 14:21:50 +0100 Kleba Invest buduje centrum handlowe w Białogardzie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kleba-invest-buduje-centrum-handlowe-w-bialogardzie,46287.html Sat, 03 Oct 2015 10:19:22 +0100 Centrum handlowe Prima Park w Markach zostało sprzedane http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centrum-handlowe-prima-park-w-markach-zostalo-sprzedane,44406.html Sat, 18 Jul 2015 09:46:09 +0100 Kleba Invest: Fiasko negocjacji ws. sprzedaży PH Prima http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kleba-invest-fiasko-negocjacji-ws-sprzedazy-ph-prima,44123.html Mon, 06 Jul 2015 09:48:45 +0100 Gdynia: Wycięto 50 drzew pod pawilon handlowy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gdynia-wycieto-50-drzew-pod-pawilon-handlowy,41920.html Thu, 02 Apr 2015 12:19:55 +0100 Kleba Invest buduje obiekt handlowy w Białogardzie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kleba-invest-buduje-obiekt-handlowy-w-bialogardzie,41800.html Mon, 30 Mar 2015 11:21:20 +0100