informacje z tematu: Hitpol | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Otwarcie sklepu Hitpol w Malawie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/otwarcie-sklepu-hitpol-w-malawie,74927.html Wed, 14 Nov 2018 11:56:47 +0100 Hitpol wprowadza kategorię żywności eko http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/hitpol-wprowadza-kategorie-zywnosci-eko,74158.html Thu, 11 Oct 2018 19:15:52 +0100 Nowy sklep w sieci Hitpol http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/nowy-sklep-w-sieci-hitpol,71989.html Mon, 16 Jul 2018 12:23:41 +0100 Hitpol wzmacnia komunikację z konsumentami http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-wzmacnia-komunikacje-z-konsumentami,71851.html Wed, 11 Jul 2018 09:32:54 +0100 Hitpol ze sklepem w Bukowcu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/hitpol-ze-sklepem-w-bukowcu,70273.html Wed, 09 May 2018 14:50:19 +0100 Hitpol w miejscu Delikatesów Centrum w Zagórzu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/hitpol-w-miejscu-delikatesow-centrum-w-zagorzu,67855.html Tue, 06 Feb 2018 08:56:02 +0100 Hitpol z placówką w Miejscu Piastowym http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/hitpol-z-placowka-w-miejscu-piastowym,66764.html Wed, 20 Dec 2017 09:22:04 +0100 Hitpol uruchomił placówkę o pow. 350 mkw. http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-uruchomil-placowke-o-pow-350-mkw,66286.html Mon, 04 Dec 2017 09:51:53 +0100 Hitpol bliżej konsumentów. Sieć uruchomiła fanpage na Facebooku http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-blizej-konsumentow-siec-uruchomila-fanpage-na-facebooku,64506.html Tue, 03 Oct 2017 10:29:48 +0100 Hitpol zastąpił Delikatesy Centrum w Bochni http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-zastapil-delikatesy-centrum-w-bochni,64056.html Mon, 18 Sep 2017 09:56:44 +0100 Dwa nowe sklepy Hitpolu http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/dwa-nowe-sklepy-hitpolu,63109.html Tue, 08 Aug 2017 09:45:56 +0100 Delikatesy sieci Hitpol z kolejną lokalizacją http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/delikatesy-sieci-hitpol-z-kolejna-lokalizacja,60677.html Mon, 24 Apr 2017 10:47:15 +0100 Zmiany w placówce Hitpolu http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/zmiany-w-placowce-hitpolu,59468.html Fri, 10 Mar 2017 10:20:09 +0100 Nowe delikatesy w sieci Hitpol http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/nowe-delikatesy-w-sieci-hitpol,58691.html Wed, 08 Feb 2017 12:17:42 +0100 Hitpol pozyskał kolejną lokalizację http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-pozyskal-kolejna-lokalizacje,58115.html Mon, 16 Jan 2017 10:19:50 +0100 Nowe delikatesy w Hitpolu http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/nowe-delikatesy-w-hitpolu,57565.html Tue, 20 Dec 2016 10:42:14 +0100 Hitpol z nowymi sklepami http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-z-nowymi-sklepami,57221.html Tue, 06 Dec 2016 14:51:47 +0100 Hitpol z nowym sklepem w sieci http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/hitpol-z-nowym-sklepem-w-sieci,54156.html Fri, 19 Aug 2016 09:57:33 +0100 Nowe delikatesy w Hitpolu http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/nowe-delikatesy-w-hitpolu,53382.html Thu, 14 Jul 2016 11:42:02 +0100 Dwa sklepy dołączyły do sieci Hitpol http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/dwa-sklepy-dolaczyly-do-sieci-hitpol,53056.html Thu, 30 Jun 2016 11:58:15 +0100