informacje z tematu: Nowa Stacja | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Smyk najemcą Nowej Stacji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/smyk-najemca-nowej-stacji,79952.html Mon, 10 Jun 2019 16:07:06 +0100 Papa Diego w Pruszkowie. To siódmy lokal sieci http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/papa-diego-w-pruszkowie-to-siodmy-lokal-sieci,77751.html Fri, 08 Mar 2019 19:04:53 +0100 LPP wynajmuje kolejny lokal w Nowej Stacji, otworzy salon House http://www.dlahandlu.pl/nonfood/lpp-wynajmuje-kolejny-lokal-w-nowej-stacji-otworzy-salon-house,77184.html Fri, 15 Feb 2019 14:50:15 +0100 Bytom i Medicine ze sklepami w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/bytom-i-medicine-ze-sklepami-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,75866.html Thu, 20 Dec 2018 09:58:28 +0100 Duka ze sklepem w Nowej Stacji, planuje otwarcie jednego z największych salonów w Polsce http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/duka-ze-sklepem-w-nowej-stacji-planuje-otwarcie-jednego-z-najwiekszych-salonow-w-polsce,75336.html Thu, 29 Nov 2018 14:30:47 +0100 Lodziarnia Grycan ruszyła w Nowej Stacji http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/lodziarnia-grycan-ruszyla-w-nowej-stacji,75117.html Wed, 21 Nov 2018 14:16:31 +0100 Carrefour otwiera supermarket w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-otwiera-supermarket-w-pruszkowie,74856.html Fri, 09 Nov 2018 15:39:41 +0100 Salon Rebel Electro otworzy się w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-rebel-electro-otworzy-sie-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,74440.html Tue, 23 Oct 2018 20:48:25 +0100 Duka z salonem w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/duka-z-salonem-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,74311.html Wed, 17 Oct 2018 19:41:22 +0100 Salon Tatuum w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-tatuum-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,73907.html Wed, 03 Oct 2018 09:46:51 +0100 Carry wzmocni ofertę modową Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/carry-wzmocni-oferte-modowa-nowej-stacji-w-pruszkowie,73705.html Tue, 25 Sep 2018 19:45:18 +0100 Restauracja McDonalds najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/restauracja-mcdonalds-najemca-nowej-stacji-w-pruszkowie,73053.html Mon, 03 Sep 2018 09:27:54 +0100 Salony Briju i Apart kolejnymi najemcami Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salony-briju-i-apart-kolejnymi-najemcami-nowej-stacji-w-pruszkowie,72664.html Wed, 29 Aug 2018 20:32:28 +0100 ThaiWok zasili strefę restauracyjną powstającej Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/thaiwok-zasili-strefe-restauracyjna-powstajacej-nowej-stacji-w-pruszkowie,72888.html Sun, 26 Aug 2018 15:16:02 +0100 Douglas otworzy perfumerię w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/douglas-otworzy-perfumerie-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,72582.html Mon, 13 Aug 2018 08:22:31 +0100 Home&you i 4F najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/home-you-i-4f-najemca-nowej-stacji-w-pruszkowie,72345.html Thu, 02 Aug 2018 06:34:14 +0100 Orsay dołączył do Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/orsay-dolaczyl-do-nowej-stacji-w-pruszkowie,72166.html Tue, 24 Jul 2018 11:15:59 +0100 Reserved, Reserved Kids i Sinsay w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/reserved-reserved-kids-i-sinsay-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,71677.html Wed, 04 Jul 2018 11:48:17 +0100 Deichmann otworzy sklep w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/deichmann-otworzy-sklep-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,69259.html Mon, 26 Mar 2018 14:01:11 +0100 ECC Real Estate pozyskało finansowanie na budowę Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ecc-real-estate-pozyskalo-finansowanie-na-budowe-nowej-stacji-w-pruszkowie,69087.html Tue, 20 Mar 2018 11:01:08 +0100