informacje z tematu: Quick Park | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dealz otwiera piąty sklep w Polsce http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dealz-otwiera-piaty-sklep-w-polsce,72066.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/86/77/018677_r0_300.jpg Wed, 18 Jul 2018 20:51:57 +0100 RTV Euro Agd najemcą Quick Park Sulechów http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rtv-euro-agd-najemca-quick-park-sulechow,68544.html Thu, 01 Mar 2018 13:18:19 +0100 Deichmann najemcą Quick Park Mysłowice, Oława i Olkusz http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/deichmann-najemca-quick-park-myslowice-olawa-i-olkusz,67861.html Mon, 05 Feb 2018 13:39:43 +0100 SPAR zastąpi Piotra i Pawła w Mysłowicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/spar-zastapi-piotra-i-pawla-w-myslowicach,67184.html Tue, 09 Jan 2018 20:12:43 +0100 Spar operatorem spożywczym galerii Quick Park w Oławie http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/spar-operatorem-spozywczym-galerii-quick-park-w-olawie,66230.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/54/70/015470_r0_300.jpg Thu, 30 Nov 2017 14:28:51 +0100 Quick Park w Olkuszu z pozwoleniem na budowę http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/quick-park-w-olkuszu-z-pozwoleniem-na-budowe,65601.html Thu, 09 Nov 2017 13:38:47 +0100 Quick Park Strzegom ma nowego właściciela http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/quick-park-strzegom-ma-nowego-wlasciciela,64509.html Tue, 03 Oct 2017 10:40:26 +0100 To ostateczne „nie” dla dużej galerii handlowej w Wilanowie? http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/to-ostateczne-nie-dla-duzej-galerii-handlowej-w-wilanowie,64498.html Tue, 03 Oct 2017 09:15:09 +0100 Marka 4F wynajmuje salon w mysłowickim Quick Parku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-4f-wynajmuje-salon-w-myslowickim-quick-parku,64192.html Thu, 21 Sep 2017 13:03:46 +0100 Hebe powiększa sieć. Sklep ruszy w Quick Park w Oławie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/hebe-powieksza-siec-sklep-ruszy-w-quick-park-w-olawie,63882.html Mon, 11 Sep 2017 15:07:06 +0100 Dwie galerie handlowe powstaną w Wilanowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwie-galerie-handlowe-powstana-w-wilanowie,62502.html Tue, 11 Jul 2017 12:41:29 +0100 RTV Euro AGD najemcą Quick Parku w Oławie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rtv-euro-agd-najemca-quick-parku-w-olawie,62010.html Tue, 20 Jun 2017 16:46:44 +0100 Supermarket SPAR otworzy się w Quick Parku w Oławie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/supermarket-spar-otworzy-sie-w-quick-parku-w-olawie,61470.html Mon, 29 May 2017 09:49:48 +0100 Quick Park w Kępnie z Lidlem http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/quick-park-w-kepnie-z-lidlem,61303.html Mon, 22 May 2017 10:40:41 +0100 Quick Park w Mysłowicach z salonem Vision Express http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/quick-park-w-myslowicach-z-salonem-vision-express,60379.html Tue, 11 Apr 2017 10:33:15 +0100 Rossmann w Quick Parku w Kępnie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-w-quick-parku-w-kepnie,60157.html Tue, 04 Apr 2017 09:18:25 +0100 Marki LPP w Quick Parku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marki-lpp-w-quick-parku,59384.html Wed, 08 Mar 2017 09:16:22 +0100 Ruszyła budowa Quick Park w Oławie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ruszyla-budowa-quick-park-w-olawie,59246.html Thu, 02 Mar 2017 11:04:26 +0100 Kolejni najemcy dołączają do Quick Park Mysłowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejni-najemcy-dolaczaja-do-quick-park-myslowice,58866.html Wed, 15 Feb 2017 12:51:53 +0100 Świat Zabaw w Quick Parku Mysłowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/swiat-zabaw-w-quick-parku-myslowice,58552.html Thu, 02 Feb 2017 11:33:34 +0100