informacje z tematu: Pasaż Tesco | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Decathlon najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/decathlon-najemca-pasazu-tesco,80229.html Mon, 24 Jun 2019 12:38:40 +0100 Pasaż Tesco w Łodzi z parkiem trampolin Jump World http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pasaz-tesco-w-lodzi-z-parkiem-trampolin-jump-world,77109.html Wed, 13 Feb 2019 18:33:43 +0100 Pasaż Tesco w Poznaniu będzie większy o 7 500 mkw. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pasaz-tesco-w-poznaniu-bedzie-wiekszy-o-7-500-mkw,76788.html Fri, 01 Feb 2019 10:25:11 +0100 Big Star w Pasażu Tesco w Zielonej Górze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/big-star-w-pasazu-tesco-w-zielonej-gorze,75619.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/12/16/021216_r0_300.jpg Tue, 11 Dec 2018 10:26:36 +0100 Nowy Decathlon w Jeleniej Górze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowy-decathlon-w-jeleniej-gorze,75435.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/10/88/021088_r0_300.jpg Tue, 04 Dec 2018 09:31:35 +0100 Briju najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/nonfood/briju-najemca-pasazu-tesco,74988.html Fri, 16 Nov 2018 09:43:04 +0100 Perfumeria Douglas najemcą Pasażu Tesco w Zielonej Górze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/perfumeria-douglas-najemca-pasazu-tesco-w-zielonej-gorze,74860.html Fri, 09 Nov 2018 17:35:52 +0100 Delikatesy Strefa Diet najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/delikatesy-strefa-diet-najemca-pasazu-tesco,74316.html Thu, 18 Oct 2018 09:23:57 +0100 Dwa nowe sklepy Smyka otwarte w ciągu dwóch dni http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dwa-nowe-sklepy-smyka-otwarte-w-ciagu-dwoch-dni,72415.html Fri, 03 Aug 2018 15:05:43 +0100 Media Expert otworzył w Warszawie sklep i punkt odbioru zamówień http://www.dlahandlu.pl/nonfood/media-expert-otworzyl-w-warszawie-sklep-i-punkt-odbioru-zamowien,72174.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/87/58/018758_r0_300.jpg Wed, 25 Jul 2018 09:06:56 +0100 Media Expert w Pasażu Tesco w Krakowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/media-expert-w-pasazu-tesco-w-krakowie,69126.html Wed, 21 Mar 2018 10:24:28 +0100 "Poradnik sąsiedzki" nagrodą za zakupy w Pasażach Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/poradnik-sasiedzki-nagroda-za-zakupy-w-pasazach-tesco,68664.html Tue, 06 Mar 2018 12:30:11 +0100 Yves Rocher w Pasażu Tesco w Krakowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/yves-rocher-w-pasazu-tesco-w-krakowie,66205.html Thu, 30 Nov 2017 09:59:30 +0100 Kino 6D najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kino-6d-najemca-pasazu-tesco,61403.html Thu, 25 May 2017 10:23:11 +0100 Meggs Fashion najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/meggs-fashion-najemca-pasazu-tesco,60698.html Mon, 24 Apr 2017 15:17:10 +0100 Cukiernia, sklep ekologiczny i kwiaciarnia najemcami Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cukiernia-sklep-ekologiczny-i-kwiaciarnia-najemcami-pasazu-tesco,51764.html Thu, 12 May 2016 10:31:02 +0100 Drogeria Natura najemcą Pasażu Tesco w Gliwicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/drogeria-natura-najemca-pasazu-tesco-w-gliwicach,43834.html Tue, 23 Jun 2015 11:09:37 +0100 Bricomarché otwiera swój największy sklep w Polsce http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/bricomarch-otwiera-swoj-najwiekszy-sklep-w-polsce,41125.html Wed, 04 Mar 2015 16:51:40 +0100