informacje z tematu: restauracje | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Wojciech Modest Amaro otwiera restaurację w Zakopanem http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/wojciech-modest-amaro-otwiera-restauracje-w-zakopanem,83472.html Thu, 14 Nov 2019 09:12:54 +0100 Damian Rybak, Amrest na FRSiH: rozwija się potrzeba convenience na rynku HoReCa http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/damian-rybak-amrest-na-frsih-rozwija-sie-potrzeba-convenience-na-rynku-horeca,83276.html Tue, 05 Nov 2019 14:09:33 +0100 Nowe restauracje w Manufakturze http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/nowe-restauracje-w-manufakturze,82920.html Mon, 21 Oct 2019 12:16:27 +0100 Emisja akcji serii P Sfinksa nie doszła do skutku. Spółka wyemituje obligacje zamienne na akcje http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/emisja-akcji-serii-p-sfinksa-nie-doszla-do-skutku-spolka-wyemituje-obligacje-zamienne-na-akcje,82823.html Wed, 16 Oct 2019 09:37:06 +0100 Gemini Park Bielsko-Biała rozwija ofertę restauracyjną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gemini-park-bielsko-biala-rozwija-oferte-restauracyjna,82794.html Tue, 15 Oct 2019 10:13:49 +0100 Fabryka Pizzy przyjmuje ofertę Sfinksa http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/fabryka-pizzy-przyjmuje-oferte-sfinksa,82630.html Tue, 08 Oct 2019 09:14:06 +0100 McDonald's przetestuje sprzedaż roślinnych burgerów od Beyond Meat http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/mcdonald-s-przetestuje-sprzedaz-roslinnych-burgerow-od-beyond-meat,82490.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/54/24/025424_r0_300.jpg Wed, 02 Oct 2019 11:03:06 +0100 Sfinks Polska zwiększa stratę http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/sfinks-polska-zwieksza-strate,82438.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/53/97/025397_r0_300.jpg Tue, 01 Oct 2019 09:05:19 +0100 W bydgoskich Zielonych Arkadach ruszył Berlin Döner Kebap http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/w-bydgoskich-zielonych-arkadach-ruszyl-berlin-d-ner-kebap,82292.html Tue, 24 Sep 2019 13:57:31 +0100 Polskie restauracje Subway z menu specjalnie opracowanym dla regionu http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/polskie-restauracje-subway-z-menu-specjalnie-opracowanym-dla-regionu,81813.html Thu, 05 Sep 2019 12:30:42 +0100 Sieć lokali Sfinksa powiększyła się o Piwiarnię Warki i restaurację Sphinx   http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/siec-lokali-sfinksa-powiekszyla-sie-o-piwiarnie-warki-i-restauracje-sphinx,81810.html Thu, 05 Sep 2019 11:46:04 +0100 Polacy chodzą coraz częściej do restauracji i wydają coraz więcej na jeden posiłek http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/polacy-chodza-coraz-czesciej-do-restauracji-i-wydaja-coraz-wiecej-na-jeden-posilek,81777.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/50/25/025025_r0_300.jpg Wed, 04 Sep 2019 11:36:51 +0100 McDonald’s najemcą centrum Color Park http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/mcdonald-s-najemca-centrum-color-park,81776.html Wed, 04 Sep 2019 11:10:13 +0100 Galeria Młociny poszerza ofertę kulinarną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/galeria-mlociny-poszerza-oferte-kulinarna,81280.html Fri, 09 Aug 2019 10:00:32 +0100 Pasibus w Galerii Warmińskiej http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pasibus-w-galerii-warminskiej,81150.html Fri, 02 Aug 2019 15:35:54 +0100 Gruby Benek w Dekadzie Ciechanów http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gruby-benek-w-dekadzie-ciechanow,81106.html Thu, 01 Aug 2019 10:00:27 +0100 Za sukcesem McDonald's stoi cyfryzacja procesu kupowania http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/za-sukcesem-mcdonald-s-stoi-cyfryzacja-procesu-kupowania,81019.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/46/36/024636_r0_300.jpg Mon, 29 Jul 2019 09:33:22 +0100 Leo’s Marani – gruzińska restauracja ruszyła w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/leo-s-marani-gruzinska-restauracja-ruszyla-w-warszawie,80952.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/45/96/024596_r0_300.jpg Wed, 24 Jul 2019 11:55:14 +0100 Sieć Bobby Burger wybiera się na giełdę http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/siec-bobby-burger-wybiera-sie-na-gielde,80725.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/44/78/024478_r0_300.jpg Sat, 13 Jul 2019 21:52:02 +0100 Sfinks pozyska z emisji akcji ok. 5,5 mln zł http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/sfinks-pozyska-z-emisji-akcji-ok-5-5-mln-zl,80724.html Sat, 13 Jul 2019 14:02:16 +0100