informacje z tematu: pizza | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Pizzeria 105 w łódzkiej Manufakturze stawia na rodziny http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzeria-105-w-lodzkiej-manufakturze-stawia-na-rodziny,80957.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/45/98/024598_r0_300.jpg Wed, 24 Jul 2019 13:43:48 +0100 GfK: McDonald’s i KFC tracą na popularności http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gfk-mcdonald-s-i-kfc-traca-na-popularnosci,79331.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/52/023652_r0_300.jpg Wed, 15 May 2019 14:47:53 +0100 Pizza Hut stawia na wyspy w centrach handlowych http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizza-hut-stawia-na-wyspy-w-centrach-handlowych,79087.html Mon, 06 May 2019 10:13:39 +0100 Ponad połowa młodych ludzi robi często zamówienia jedzenia online http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ponad-polowa-mlodych-ludzi-robi-czesto-zamowienia-jedzenia-online,77682.html Thu, 07 Mar 2019 09:58:07 +0100 Maxi Pizza zwiększa zysk http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/maxi-pizza-zwieksza-zysk,77164.html Fri, 15 Feb 2019 09:47:41 +0100 Wśród pizzy kupowanej w sklepie najbardziej popularna ta po marką własną sieci http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/wsrod-pizzy-kupowanej-w-sklepie-najbardziej-popularna-ta-po-marka-wlasna-sieci,76937.html Thu, 07 Feb 2019 11:22:13 +0100 Badanie: Jaką pizzę kochają Polacy? http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/badanie-jaka-pizze-kochaja-polacy,76930.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/20/69/022069_r0_300.jpg Thu, 07 Feb 2019 09:52:56 +0100 PizzaPortal przyspiesza ekspansję http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzaportal-przyspiesza-ekspansje,76752.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/19/37/021937_r0_300.jpg Thu, 31 Jan 2019 09:32:25 +0100 Pizzeria Papa John’s z lokalem w Wilanowie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzeria-papa-john-s-z-lokalem-w-wilanowie,75378.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/10/41/021041_r0_300.jpg Fri, 30 Nov 2018 12:47:14 +0100 Mastergrupa chce zrewolucjonizować rynek pizzy http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/mastergrupa-chce-zrewolucjonizowac-rynek-pizzy,75124.html Wed, 21 Nov 2018 19:18:48 +0100 Oferta Telepizzy dostępna na PizzaPortal.pl http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/oferta-telepizzy-dostepna-na-pizzaportal-pl,74718.html Tue, 06 Nov 2018 10:45:01 +0100 Gruby Benek otwiera nowe lokale w Łodzi i Warszawie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gruby-benek-otwiera-nowe-lokale-w-lodzi-i-warszawie,73186.html Thu, 06 Sep 2018 14:46:54 +0100 Rosyjski oddział Domino's zakończył akcję "darmowa pizza za tatuaż" http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/rosyjski-oddzial-domino-s-zakonczyl-akcje-darmowa-pizza-za-tatuaz,73161.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/93/17/019317_r0_300.jpg Thu, 06 Sep 2018 09:42:45 +0100 Pizzeria 105 najemcą Galerii nad Jeziorem w Koninie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pizzeria-105-najemca-galerii-nad-jeziorem-w-koninie,72844.html Thu, 23 Aug 2018 12:57:17 +0100 Papa John’s z piątym lokalem w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/papa-john-s-z-piatym-lokalem-w-warszawie,72649.html Tue, 14 Aug 2018 17:08:27 +0100 Tesco poszerza ofertę o świeże przekąski http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tesco-poszerza-oferte-o-swieze-przekaski,71392.html Fri, 22 Jun 2018 11:29:23 +0100 Pizza Hut Delivery otwiera drugą restaurację w Krakowie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizza-hut-delivery-otwiera-druga-restauracje-w-krakowie,71322.html Wed, 20 Jun 2018 13:39:56 +0100 Pizzeria sieci Papa John's na warszawskiej Ochocie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pizzeria-sieci-papa-john-s-na-warszawskiej-ochocie,70630.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/79/39/017939_r0_300.jpg Wed, 23 May 2018 09:25:48 +0100 Czekoladowa pizza Guseppe hitem sprzedaży http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/czekoladowa-pizza-guseppe-hitem-sprzedazy,69832.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/75/33/017533_r0_300.jpg Thu, 19 Apr 2018 09:26:00 +0100 W niedziele bez handlu wzrosła liczba zamówień jedzenia do domu http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/w-niedziele-bez-handlu-wzrosla-liczba-zamowien-jedzenia-do-domu,69570.html Mon, 09 Apr 2018 12:42:35 +0100