informacje z tematu: Douglas | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Vision Express z nową dyrektor ds. rozwoju. Przeszła z sieci Douglas http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vision-express-z-nowa-dyrektor-ds-rozwoju-przeszla-z-sieci-douglas,78353.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/29/89/022989_r0_300.jpg Tue, 02 Apr 2019 12:05:26 +0100 Perfumeria Douglas najemcą Pasażu Tesco w Zielonej Górze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/perfumeria-douglas-najemca-pasazu-tesco-w-zielonej-gorze,74860.html Fri, 09 Nov 2018 17:35:52 +0100 Color Park w Nowym Targu pozyskał kolejnych najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/color-park-w-nowym-targu-pozyskal-kolejnych-najemcow,74674.html Mon, 05 Nov 2018 11:31:56 +0100 Douglas z pilotażową placówką Pro http://www.dlahandlu.pl/nonfood/douglas-z-pilotazowa-placowka-pro,74262.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/01/54/020154_r0_300.jpg Tue, 16 Oct 2018 12:02:19 +0100 Douglas otworzy perfumerię w Nowej Stacji w Pruszkowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/douglas-otworzy-perfumerie-w-nowej-stacji-w-pruszkowie,72582.html Mon, 13 Aug 2018 08:22:31 +0100 Sieć Douglas po 50 latach zmienia logo. „Zrób to dla siebie” w reklamach http://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-douglas-po-50-latach-zmienia-logo-zrob-to-dla-siebie-w-reklamach,72373.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/88/54/018854_r0_300.jpg Thu, 02 Aug 2018 10:09:23 +0100 Ewa Sadowska szefową PR w Douglas Polska http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ewa-sadowska-szefowa-pr-w-douglas-polska,71276.html Tue, 19 Jun 2018 10:50:15 +0100 Douglas powiększył sieć do 132 perfumerii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/douglas-powiekszyl-siec-do-132-perfumerii,69936.html Mon, 23 Apr 2018 14:25:31 +0100 Nowy dyrektor marketingu Douglas Polska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-dyrektor-marketingu-douglas-polska,68467.html Tue, 27 Feb 2018 20:07:27 +0100 Z Coty na kierownika marketingu Douglas Polska http://www.dlahandlu.pl/nonfood/z-coty-na-kierownika-marketingu-douglas-polska,68025.html Mon, 12 Feb 2018 11:06:12 +0100 Perfumerie Douglas najemcą Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/perfumerie-douglas-najemca-galerii-libero,67790.html Fri, 02 Feb 2018 11:08:18 +0100 Sieć reklamowa BBDO zakończyła współpracę z siecią Douglas http://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-reklamowa-bbdo-zakonczyla-wspolprace-z-siecia-douglas,66767.html Wed, 20 Dec 2017 09:36:00 +0100 SKENDE Shopping w Lublinie uzupełnia skład najemców http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/skende-shopping-w-lublinie-uzupelnia-sklad-najemcow,65120.html Tue, 24 Oct 2017 13:13:24 +0100 Perfumerie Douglas otwierają pierwszy sklep outletowy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/perfumerie-douglas-otwieraja-pierwszy-sklep-outletowy,62299.html Fri, 30 Jun 2017 19:10:01 +0100 Douglas, The Body Shop i MAC pojawią się w Galerii Młociny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/douglas-the-body-shop-i-mac-pojawia-sie-w-galerii-mlociny,59077.html Thu, 23 Feb 2017 18:15:51 +0100 Douglas najemcą Galerii Neptun w Starogardzie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/douglas-najemca-galerii-neptun-w-starogardzie,56927.html Thu, 24 Nov 2016 14:48:56 +0100 Douglas i klub fitness najemcami VIVO! Stalowa Wola http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/douglas-i-klub-fitness-najemcami-vivo-stalowa-wola,56315.html Wed, 02 Nov 2016 11:50:54 +0100 Perfumeria Douglas w Domach Towarowych Wars Sawa Junior http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/perfumeria-douglas-w-domach-towarowych-wars-sawa-junior,55816.html Thu, 13 Oct 2016 12:49:49 +0100 Douglas najemcą budowanej Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/douglas-najemca-budowanej-galerii-polnocnej,55762.html Wed, 12 Oct 2016 12:24:27 +0100 Była manager Douglasa liderem marketingu w iSpot Apple http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/byla-manager-douglasa-liderem-marketingu-w-ispot-apple,55068.html Tue, 20 Sep 2016 14:41:31 +0100