informacje z tematu: najemca | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Lidl operatorem spożywczym Galerii Metro Kwidzyn http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lidl-operatorem-spozywczym-galerii-metro-kwidzyn,77627.html Tue, 05 Mar 2019 20:53:19 +0100 IKEA Centres w Zabrzu z kolejnymi umowami najmu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ikea-centres-w-zabrzu-z-kolejnymi-umowami-najmu,67145.html Tue, 09 Jan 2018 09:29:43 +0100 Kiedy wynajmujący ma prawo zerwać umowę najmu lokalu w galerii handlowej? http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kiedy-wynajmujacy-ma-prawo-zerwac-umowe-najmu-lokalu-w-galerii-handlowej,62874.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/40/99/014099_r0_300.jpg Thu, 27 Jul 2017 11:06:27 +0100 Biedronka wynajmuje sklep na Ursynowie za 1,23 mln zł rocznie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/biedronka-wynajmuje-sklep-na-ursynowie-za-1-23-mln-zl-rocznie,62407.html Thu, 06 Jul 2017 15:10:21 +0100 CityFit w chorzowskim CH AKS http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cityfit-w-chorzowskim-ch-aks,59891.html Fri, 24 Mar 2017 14:07:24 +0100 Marka Kraviec najemcą Galerii Katowickiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-kraviec-najemca-galerii-katowickiej,59846.html Thu, 23 Mar 2017 09:37:51 +0100 Galeria Capital Park w Rzeszowie otwiera nowy sklep http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-capital-park-w-rzeszowie-otwiera-nowy-sklep,57950.html Mon, 09 Jan 2017 17:50:59 +0100 Big Star najemcą Manufaktury http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/big-star-najemca-manufaktury,57393.html Tue, 13 Dec 2016 12:22:57 +0100 Galeria Grodova z supermarketem Stokrotka dostała pozwolenie na użytkowanie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-grodova-z-supermarketem-stokrotka-dostala-pozwolenie-na-uzytkowanie,56757.html Fri, 18 Nov 2016 12:44:43 +0100 Cafe de Grano najemcą Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cafe-de-grano-najemca-gemini-park-tychy,53867.html Mon, 08 Aug 2016 10:52:01 +0100 Dziewięciu nowych najemców w Galerii Jurajskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dziewieciu-nowych-najemcow-w-galerii-jurajskiej,53758.html Tue, 02 Aug 2016 09:30:02 +0100 Bagatt i Lula najemcami Domu Mody Klif http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/bagatt-i-lula-najemcami-domu-mody-klif,52565.html Mon, 13 Jun 2016 11:28:26 +0100 Marki LPP najemcami Quick Park Mysłowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marki-lpp-najemcami-quick-park-myslowice,51647.html Mon, 09 May 2016 11:11:59 +0100 50 style najemcą Galerii Rumia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/50-style-najemca-galerii-rumia,49147.html Wed, 03 Feb 2016 20:56:08 +0100 Lancerto najemcą Gemini Park Bielsko-Biała http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lancerto-najemca-gemini-park-bielsko-biala,48749.html Tue, 19 Jan 2016 09:53:23 +0100 Instytut Ireny Eris najemcą Royal Wilanów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/instytut-ireny-eris-najemca-royal-wilanow,48721.html Mon, 18 Jan 2016 10:57:37 +0100 Auchan Bydgoszcz z kasami Teatru Polskiego http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/auchan-bydgoszcz-z-kasami-teatru-polskiego,48719.html Mon, 18 Jan 2016 10:51:30 +0100 Poczta Polska najemcą Placu Vogla http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/poczta-polska-najemca-placu-vogla,48480.html Thu, 07 Jan 2016 11:10:07 +0100 Pepco najemcą CH Bielawy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pepco-najemca-ch-bielawy,48335.html Thu, 24 Dec 2015 10:44:43 +0100 Sizeer nowym najemcą Gemini Park Tarnów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sizeer-nowym-najemca-gemini-park-tarnow,47009.html Mon, 02 Nov 2015 09:51:05 +0100