informacje z tematu: Libero Katowice | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Tatuum i Ewa Minge najemcami CH Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tatuum-i-ewa-minge-najemcami-ch-libero,76691.html Thu, 19 Sep 2019 14:20:51 +0100 W Katowicach rusza restauracja Arkadiusza Milika http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/w-katowicach-rusza-restauracja-arkadiusza-milika,75166.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/09/15/020915_r0_300.jpg Fri, 23 Nov 2018 10:57:57 +0100 Ruszył pierwszy lokal Papa Diego, sieci rozwijanej przez Agorę http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ruszyl-pierwszy-lokal-papa-diego-sieci-rozwijanej-przez-agore,74978.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/80/020780_r0_300.jpg Thu, 15 Nov 2018 14:47:22 +0100 Biedronka zamiast Piotra i Pawła w galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/biedronka-zamiast-piotra-i-pawla-w-galerii-libero,74827.html Fri, 09 Nov 2018 09:25:33 +0100 Ziaja oraz Yves Rocher otworzą sklepy w katowickim Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ziaja-oraz-yves-rocher-otworza-sklepy-w-katowickim-libero,73623.html Mon, 24 Sep 2018 09:54:51 +0100 Sieć Vision Express otworzy salon w Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-vision-express-otworzy-salon-w-libero,73502.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/95/64/019564_r0_300.jpg Wed, 19 Sep 2018 10:14:11 +0100 Pepco najemcą Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-najemca-galerii-libero,73348.html Thu, 13 Sep 2018 09:12:11 +0100 Royal Collection najemcą Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/royal-collection-najemca-galerii-libero,73272.html Tue, 11 Sep 2018 09:27:56 +0100 Calvin Klein Jeans i Tommy Jeans pojawią się w Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/calvin-klein-jeans-i-tommy-jeans-pojawia-sie-w-libero,72843.html Thu, 23 Aug 2018 12:48:00 +0100 Time Trend w Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/time-trend-w-galerii-libero,72663.html Thu, 16 Aug 2018 10:30:11 +0100 Mihiderka najemcą katowickiego Libero http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/mihiderka-najemca-katowickiego-libero,72526.html Thu, 09 Aug 2018 10:46:09 +0100 Paris Optique najemcą Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/paris-optique-najemca-galerii-libero,72311.html Tue, 31 Jul 2018 10:48:00 +0100 Salon optyczny SunLoox najemcą galerii Libero Katowice http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-optyczny-sunloox-najemca-galerii-libero-katowice,72162.html Tue, 24 Jul 2018 10:32:07 +0100 Monnari otworzy salon w galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/monnari-otworzy-salon-w-galerii-libero,72014.html Tue, 17 Jul 2018 10:27:55 +0100 Kino Helios w galerii Libero  http://www.dlahandlu.pl/nonfood/kino-helios-w-galerii-libero,71694.html Thu, 05 Jul 2018 09:12:33 +0100 Medicine najemcą Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/medicine-najemca-galerii-libero,71531.html Thu, 28 Jun 2018 09:57:14 +0100 MediaMarkt wejdzie do Galerii Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mediamarkt-wejdzie-do-galerii-libero,71502.html Wed, 27 Jun 2018 12:01:54 +0100 Papa Diego, sieć restauracji należąca do Agory, najemcą Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/papa-diego-siec-restauracji-nalezaca-do-agory-najemca-libero,71471.html Tue, 26 Jun 2018 13:02:30 +0100 Quiosque ruszy w Libero Katowice http://www.dlahandlu.pl/nonfood/quiosque-ruszy-w-libero-katowice,71338.html Thu, 21 Jun 2018 09:14:08 +0100