informacje z tematu: Silesia City Center | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Cukiernia Sowa nowym najemcą Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/cukiernia-sowa-nowym-najemca-silesia-city-center,80839.html Thu, 18 Jul 2019 16:03:32 +0100 10. salon Lindt premium w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/10-salon-lindt-premium-w-silesia-city-center,79436.html Mon, 20 May 2019 13:10:44 +0100 Salon Lilou w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-lilou-w-silesia-city-center,74787.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/05/99/020599_r0_300.jpg Thu, 08 Nov 2018 09:39:28 +0100 Bath & Body Works z pierwszym salonem na Śląsku http://www.dlahandlu.pl/nonfood/bath-body-works-z-pierwszym-salonem-na-slasku,74692.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/05/05/020505_r0_300.jpg Mon, 05 Nov 2018 14:33:15 +0100 Punkt skanowania stóp esize.me w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/punkt-skanowania-stop-esize-me-w-silesia-city-center,74416.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/02/93/020293_r0_300.jpg Tue, 23 Oct 2018 11:17:23 +0100 Polska marka odzieżowa z butkiem w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/nonfood/polska-marka-odziezowa-z-butkiem-w-silesia-city-center,74041.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/99/78/019978_r0_300.jpg Tue, 09 Oct 2018 08:37:56 +0100 Klub Calypso najemcą Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/klub-calypso-najemca-silesia-city-center,71728.html Thu, 05 Jul 2018 13:52:34 +0100 W CH Silesia City Center można naładować samochód elektryczny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-ch-silesia-city-center-mozna-naladowac-samochod-elektryczny,67305.html Mon, 15 Jan 2018 11:47:31 +0100 Salon OKAÏDI w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-oka-di-w-silesia-city-center,65886.html Mon, 20 Nov 2017 11:48:26 +0100 Salon D’Angel w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-d-angel-w-silesia-city-center,65810.html Thu, 16 Nov 2017 13:06:30 +0100 Rusza Tygiel Smaków - food court w Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rusza-tygiel-smakow-food-court-w-silesia-city-center,65127.html Tue, 24 Oct 2017 15:32:06 +0100 Golden Point najemcą Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/golden-point-najemca-silesia-city-center,63115.html Tue, 08 Aug 2017 10:24:34 +0100 Nowa strefa restauracyjna w Silesia City Center zaprojektowana dla 330 konsumentów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-strefa-restauracyjna-w-silesia-city-center-zaprojektowana-dla-330-konsumentow,62099.html Fri, 23 Jun 2017 12:17:46 +0100 Silesia City Center przejdzie modernizację http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/silesia-city-center-przejdzie-modernizacje,61898.html Tue, 13 Jun 2017 15:22:33 +0100 Sneakers by Distance z pierwszym salonem na Śląsku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sneakers-by-distance-z-pierwszym-salonem-na-slasku,60936.html Fri, 05 May 2017 13:16:29 +0100 Tłumacz języka migowego wsparciem dla klientów Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tlumacz-jezyka-migowego-wsparciem-dla-klientow-silesia-city-center,60087.html Fri, 31 Mar 2017 10:11:37 +0100 Pierwszy butik Michaela Korsa w Katowicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pierwszy-butik-michaela-korsa-w-katowicach,58718.html Thu, 09 Feb 2017 11:02:02 +0100 Nowa marka modowa wchodzi do Polski http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-marka-modowa-wchodzi-do-polski,55995.html Wed, 19 Oct 2016 17:15:40 +0100 Infokioski, powerbanki i aplikacja mobilna dla klientów Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/infokioski-powerbanki-i-aplikacja-mobilna-dla-klientow-silesia-city-center,54748.html Thu, 08 Sep 2016 17:45:22 +0100 Loft37 najemcą CH Silesia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/loft37-najemca-ch-silesia,51146.html Mon, 18 Apr 2016 12:10:59 +0100