informacje z tematu: Galeria Sfera | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Sala Zabaw Fikołki ruszyła w CH Sfera w Bielsku-Białej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sala-zabaw-fikolki-ruszyla-w-ch-sfera-w-bielsku-bialej,82824.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/55/97/025597_r0_300.jpg Wed, 16 Oct 2019 09:37:12 +0100 Nowe otwarcia w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowe-otwarcia-w-galerii-sfera,81023.html Mon, 29 Jul 2019 10:17:32 +0100 Fikołki otworzą się na Podbeskidziu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/fikolki-otworza-sie-na-podbeskidziu,79595.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/38/47/023847_r0_300.jpg Mon, 27 May 2019 10:02:19 +0100 Galeria Sfera rozszerza portfolio marek i usług http://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-sfera-rozszerza-portfolio-marek-i-uslug,71933.html Fri, 13 Jul 2018 10:42:26 +0100 Nowe marki w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowe-marki-w-galerii-sfera,69180.html Thu, 22 Mar 2018 15:48:12 +0100 Martes Sport Premium na Podbeskidziu powstanie w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/nonfood/martes-sport-premium-na-podbeskidziu-powstanie-w-galerii-sfera,67513.html Tue, 23 Jan 2018 12:29:27 +0100 Nowa restauracja pod dachem Galerii Sfera  http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-restauracja-pod-dachem-galerii-sfera,64827.html Fri, 13 Oct 2017 11:17:06 +0100 Makarun Spaghetti and Salad najemcą Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/makarun-spaghetti-and-salad-najemca-galerii-sfera,63053.html Fri, 04 Aug 2017 10:23:10 +0100 Bielsko-Biała kuźnią handlowych konceptów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/bielsko-biala-kuznia-handlowych-konceptow,62267.html Fri, 30 Jun 2017 09:51:25 +0100 Galeria Sfera zarządzana przez CBRE http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-sfera-zarzadzana-przez-cbre,53182.html Wed, 06 Jul 2016 10:48:03 +0100 Marka Ewtex stawia na centra handlowe http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-ewtex-stawia-na-centra-handlowe,52936.html Mon, 27 Jun 2016 11:05:46 +0100 Samsung Brand Store ruszył w bielskiej Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/samsung-brand-store-ruszyl-w-bielskiej-galerii-sfera,52691.html Thu, 16 Jun 2016 12:32:15 +0100 Smart Gym debiutuje w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/smart-gym-debiutuje-w-galerii-sfera,51895.html Tue, 17 May 2016 09:46:59 +0100 Geox najemcą Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/geox-najemca-galerii-sfera,51730.html Wed, 11 May 2016 11:17:01 +0100 Leopark najemcą Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/leopark-najemca-galerii-sfera,51539.html Wed, 04 May 2016 14:58:20 +0100 Zielona Krowa najemcą Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zielona-krowa-najemca-galerii-sfera,49603.html Mon, 22 Feb 2016 11:11:18 +0100 Burger King i Cortland najemcami Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/burger-king-i-cortland-najemcami-galerii-sfera,47541.html Mon, 23 Nov 2015 13:02:02 +0100 Dwie nowe marki w Galerii Sfera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwie-nowe-marki-w-galerii-sfera,47395.html Tue, 17 Nov 2015 13:05:08 +0100 Lanĉerto, 4F i Coccodrillo w Galerii SFERA w Bielsku‑Białej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lan-erto-4f-i-coccodrillo-w-galerii-sfera-w-bielsku-bialej,46153.html Tue, 29 Sep 2015 11:39:13 +0100 Monnari otwiera sklep w Galerii SFERA w Bielsku-Białej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/monnari-otwiera-sklep-w-galerii-sfera-w-bielsku-bialej,43771.html Fri, 19 Jun 2015 12:22:34 +0100