informacje z tematu: sklepy odzieżowe | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dawid Urban pożycza spółce HubStyle 2 mln zł http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dawid-urban-pozycza-spolce-hubstyle-2-mln-zl,78145.html Mon, 25 Mar 2019 15:25:53 +0100 Galeria Gniezno z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-gniezno-z-nowymi-najemcami,78142.html Mon, 25 Mar 2019 14:03:05 +0100 Udany giełdowy comeback Levi Strauss http://www.dlahandlu.pl/nonfood/udany-gieldowy-comeback-levi-strauss,78131.html Mon, 25 Mar 2019 12:53:45 +0100 Non-foodowy dyskonter z potężnym wzrostem sprzedaży http://www.dlahandlu.pl/nonfood/non-foodowy-dyskonter-z-poteznym-wzrostem-sprzedazy,78089.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/92/022792_r0_300.jpg Fri, 22 Mar 2019 09:43:52 +0100 Martes Sport zajmie 900 mkw. w Multibox w Głogowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/martes-sport-zajmie-900-mkw-w-multibox-w-glogowie,78059.html Thu, 21 Mar 2019 11:37:11 +0100 Akcjonariusze Gino Rossi dokonali zmian w składzie rady nadzorczej spółki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/akcjonariusze-gino-rossi-dokonali-zmian-w-skladzie-rady-nadzorczej-spolki,78045.html Wed, 20 Mar 2019 18:55:33 +0100 KiK z 2. sklepem w Stalowej Woli http://www.dlahandlu.pl/nonfood/kik-z-2-sklepem-w-stalowej-woli,78039.html Wed, 20 Mar 2019 15:42:02 +0100 Zara wchłonie koncept Zara Home http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zara-wchlonie-koncept-zara-home,78012.html Wed, 20 Mar 2019 10:51:16 +0100 Pepco wchodzi na nowy rynek. Do 2021 roku chce mieć 70 sklepów w Bułgarii http://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-wchodzi-na-nowy-rynek-do-2021-roku-chce-miec-70-sklepow-w-bulgarii,77997.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/25/022725_r0_300.jpg Wed, 20 Mar 2019 09:31:28 +0100 Butik Perle Sowiem w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/butik-perle-sowiem-w-galerii-polnocnej,77999.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/24/022724_r0_300.jpg Tue, 19 Mar 2019 15:29:03 +0100 MyShoes wchodzi do Polski http://www.dlahandlu.pl/nonfood/myshoes-wchodzi-do-polski,77965.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/23/022723_r0_300.jpg Tue, 19 Mar 2019 15:19:27 +0100 Intersport startuje z konceptem sklepu 2.0 http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/intersport-startuje-z-konceptem-sklepu-2-0,77667.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/25/21/022521_r0_300.jpg Tue, 19 Mar 2019 11:50:35 +0100 Polski oddział sieci New Look ogłasza upadłość http://www.dlahandlu.pl/nonfood/polski-oddzial-sieci-new-look-oglasza-upadlosc,77971.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/27/04/022704_r0_300.jpg Tue, 19 Mar 2019 10:45:37 +0100 Esotiq & Henderson rośnie w internecie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/esotiq-henderson-rosnie-w-internecie,77961.html Mon, 18 Mar 2019 19:34:13 +0100 4F najemcą Galerii Młociny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-najemca-galerii-mlociny,77933.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/87/022687_r0_300.jpg Mon, 18 Mar 2019 10:19:30 +0100 Kappahl najemcą Galerii Bronowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kappahl-najemca-galerii-bronowice,77922.html Sun, 17 Mar 2019 17:15:18 +0100 Vistula najemcą Europy Centralnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/vistula-najemca-europy-centralnej,77923.html Fri, 15 Mar 2019 17:35:54 +0100 Ofensywa CDRL trwa. Grupa większościowym udziałowcem spółki Broel http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ofensywa-cdrl-trwa-grupa-wiekszosciowym-udzialowcem-spolki-broel,77912.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/69/022669_r0_300.jpg Fri, 15 Mar 2019 11:55:05 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej TXM http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zmiany-w-radzie-nadzorczej-txm,77906.html Fri, 15 Mar 2019 10:10:07 +0100 Quiosque i Pepco najemcami Galerii Madison http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/quiosque-i-pepco-najemcami-galerii-madison,77883.html Thu, 14 Mar 2019 12:40:41 +0100