informacje z tematu: Wola Park | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Wola Park zyska połączenie z II linią metra? http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wola-park-zyska-polaczenie-z-ii-linia-metra,76166.html Tue, 08 Jan 2019 10:21:31 +0100 Nowy salon Change Lingerie w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowy-salon-change-lingerie-w-warszawie,74906.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/27/020727_r0_300.jpg Tue, 13 Nov 2018 17:18:13 +0100 Fromażeria Warszawska z 1. sklepem w stolicy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/fromazeria-warszawska-z-1-sklepem-w-stolicy,73472.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/95/50/019550_r0_300.jpg Tue, 18 Sep 2018 11:47:54 +0100 Czas na Herbatę ze sklepem w Wola Parku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/czas-na-herbate-ze-sklepem-w-wola-parku,73360.html Thu, 13 Sep 2018 11:12:21 +0100 Martes Sport wchodzi do Wola Parku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/martes-sport-wchodzi-do-wola-parku,72290.html Mon, 30 Jul 2018 13:56:52 +0100 Rosyjska Zarina najemcą Wola Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rosyjska-zarina-najemca-wola-park,71783.html Mon, 09 Jul 2018 10:20:14 +0100 Mole Mole zawita do Wola Parku http://www.dlahandlu.pl/nonfood/mole-mole-zawita-do-wola-parku,71376.html Fri, 22 Jun 2018 09:07:23 +0100 Trygon Sport otwarty w Wola Parku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/trygon-sport-otwarty-w-wola-parku,71192.html Fri, 15 Jun 2018 09:20:45 +0100 7 nowych najemców wprowadzi się do Wola Park http://www.dlahandlu.pl/nonfood/7-nowych-najemcow-wprowadzi-sie-do-wola-park,71116.html Tue, 12 Jun 2018 13:04:43 +0100 OVS otwiera drugi salon marki w Polsce http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ovs-otwiera-drugi-salon-marki-w-polsce,70539.html Sat, 19 May 2018 09:08:47 +0100 Salon Anabel Arto w Wola Parku http://www.dlahandlu.pl/nonfood/salon-anabel-arto-w-wola-parku,70228.html Tue, 08 May 2018 14:21:47 +0100 Czwarty salon Homla rusza w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/czwarty-salon-homla-rusza-w-warszawie,69885.html Fri, 20 Apr 2018 12:07:06 +0100 Ukraińska sieć odzieżowa debiutuje w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ukrainska-siec-odziezowa-debiutuje-w-warszawie,68098.html Wed, 14 Feb 2018 10:13:34 +0100 Teren na którym stoi Wola Park objęty postępowaniem prokuratorskim http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/teren-na-ktorym-stoi-wola-park-objety-postepowaniem-prokuratorskim,66770.html Wed, 20 Dec 2017 09:45:29 +0100 Piekarnia Vincent ruszyła w Wola Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/piekarnia-vincent-ruszyla-w-wola-park,66631.html Thu, 14 Dec 2017 13:19:23 +0100 Wola Park poszerza ofertę gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wola-park-poszerza-oferte-gastronomiczna,62976.html Tue, 01 Aug 2017 13:17:45 +0100 BRIJU z salonem w Wola Park w Warszawie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/briju-z-salonem-w-wola-park-w-warszawie,59289.html Fri, 03 Mar 2017 11:17:14 +0100 Oro najemcą Wola Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/oro-najemca-wola-park,58485.html Tue, 31 Jan 2017 12:07:02 +0100 Strefa gastronomiczna powstanie w zabytkowych szklarniach przy CH Wola Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/strefa-gastronomiczna-powstanie-w-zabytkowych-szklarniach-przy-ch-wola-park,58033.html Thu, 12 Jan 2017 10:00:16 +0100 Burger King wprowadza się do Wola Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/burger-king-wprowadza-sie-do-wola-park,57697.html Tue, 27 Dec 2016 10:54:21 +0100