informacje z tematu: C&A | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) TK Maxx zastąpi C&A w Szczecinie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tk-maxx-zastapi-c-a-w-szczecinie,57794.html Mon, 02 Jan 2017 09:33:03 +0100 C&A najemcą Galerii Młociny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-najemca-galerii-mlociny,54214.html Mon, 22 Aug 2016 15:04:29 +0100 Czterech nowych najemców w Vivo! Stalowa Wola http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/czterech-nowych-najemcow-w-vivo-stalowa-wola,50009.html Mon, 07 Mar 2016 14:41:43 +0100 Najemca modowy wchodzi do Galerii Pomorskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/najemca-modowy-wchodzi-do-galerii-pomorskiej,46239.html Thu, 01 Oct 2015 13:24:13 +0100 C&A w Galerii Bronowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-w-galerii-bronowice,42881.html Wed, 13 May 2015 12:36:30 +0100 C&A dołącza do najemców Galerii Bronowice http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-dolacza-do-najemcow-galerii-bronowice,41607.html Mon, 23 Mar 2015 10:59:35 +0100 Rossmann z nową drogerią w Toruniu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-z-nowa-drogeria-w-toruniu,40848.html Fri, 20 Feb 2015 18:57:53 +0100 C and A poszerzy ofertę centrum Riviera http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-and-a-poszerzy-oferte-centrum-riviera,34240.html Thu, 27 Mar 2014 14:05:56 +0100 C&A otworzy sklep w CH Forum w Gliwicach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-otworzy-sklep-w-ch-forum-w-gliwicach,33570.html Fri, 21 Feb 2014 12:29:28 +0100 Forum Gliwice z nowym najemcą modowym http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/forum-gliwice-z-nowym-najemca-modowym,33547.html Thu, 20 Feb 2014 12:15:53 +0100 C&A chce zamknąć 21 nierentownych sklepów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-chce-zamknac-21-nierentownych-sklepow,29402.html Tue, 16 Jul 2013 11:50:36 +0100 Kuehne + Nagel dostarcza usługi logistyczne dla C&A http://www.dlahandlu.pl/wiadomosci/kuehne-nagel-dostarcza-uslugi-logistyczne-dla-c-a,29400.html Tue, 16 Jul 2013 11:18:33 +0100 C&A szykuje się do otwarcia w Auchan Łomianki http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-szykuje-sie-do-otwarcia-w-auchan-lomianki,27527.html Thu, 21 Mar 2013 14:19:41 +0100 C&A zajmie ponad 1,3 tys. mkw. w Atrium Felicity http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-zajmie-ponad-1-3-tys-mkw-w-atrium-felicity,26999.html Thu, 21 Feb 2013 11:23:23 +0100 Powstał flagowy sklep C&A Wars przy Marszałkowskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/powstal-flagowy-sklep-c-a-wars-przy-marszalkowskiej,23942.html Tue, 28 Aug 2012 09:32:54 +0100 Wzorcownia zostanie rozbudowana o 2300 mkw. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wzorcownia-zostanie-rozbudowana-o-2300-mkw,9769.html Mon, 25 Oct 2010 12:18:15 +0100 C&A w Gemini Park Tarnów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-a-w-gemini-park-tarnow,7167.html Thu, 24 Jun 2010 11:04:22 +0100