informacje z tematu: Millenium Hall | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) North Fish otwiera 47. restaurację http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/north-fish-otwiera-47-restauracje,80041.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/41/06/024106_r0_300.jpg Thu, 13 Jun 2019 10:16:56 +0100 Costa Coffee z lokalem w Rzeszowie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/costa-coffee-z-lokalem-w-rzeszowie,69148.html Wed, 21 Mar 2018 19:01:45 +0100 W Rzeszowie ruszył punkt odbioru zamówień IKEA http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-rzeszowie-ruszyl-punkt-odbioru-zamowien-ikea,67768.html Thu, 01 Feb 2018 14:55:57 +0100 Ruszyła stacja ładowania pojazdów elektrycznych w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ruszyla-stacja-ladowania-pojazdow-elektrycznych-w-millenium-hall,64487.html Mon, 02 Oct 2017 14:15:27 +0100 Nowi najemcy w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-millenium-hall,56061.html Fri, 21 Oct 2016 12:11:52 +0100 Nowe marki w Millenium Hall w Rzeszowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-w-millenium-hall-w-rzeszowie,54958.html Fri, 16 Sep 2016 13:19:42 +0100 Millenium Hall poszerza ofertę http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/millenium-hall-poszerza-oferte,54385.html Mon, 29 Aug 2016 10:54:08 +0100 Millenium Hall stawia na marki premium http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/millenium-hall-stawia-na-marki-premium,54171.html Fri, 19 Aug 2016 13:04:39 +0100 Nowe marki i nowe koncepty w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-i-nowe-koncepty-w-millenium-hall,53464.html Mon, 18 Jul 2016 16:39:40 +0100 Wójcik i Biały Jeleń z punktami handlowymi w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wojcik-i-bialy-jelen-z-punktami-handlowymi-w-millenium-hall,51345.html Mon, 25 Apr 2016 13:09:12 +0100 Wzbogacona oferta mody męskiej w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wzbogacona-oferta-mody-meskiej-w-millenium-hall,50510.html Wed, 23 Mar 2016 15:14:16 +0100 La Vie nowym najemcą Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/la-vie-nowym-najemca-millenium-hall,50138.html Thu, 10 Mar 2016 14:57:18 +0100 Vera Lucci nowym najemcą Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/vera-lucci-nowym-najemca-millenium-hall,48814.html Thu, 21 Jan 2016 09:59:41 +0100 Drogerie Hebe najemcą Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/drogerie-hebe-najemca-millenium-hall,47892.html Mon, 07 Dec 2015 11:04:41 +0100 Kolejne marki Vistula Group w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejne-marki-vistula-group-w-millenium-hall,47520.html Mon, 23 Nov 2015 10:18:16 +0100 Vistula w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/vistula-w-millenium-hall,45319.html Wed, 26 Aug 2015 13:11:50 +0100 Millenium Hall z szerszą ofertą kosmetyczną i gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/millenium-hall-z-szersza-oferta-kosmetyczna-i-gastronomiczna,44623.html Tue, 28 Jul 2015 10:04:09 +0100 English Home w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/english-home-w-millenium-hall,44347.html Wed, 15 Jul 2015 15:01:20 +0100 Lena Largo otwiera sklep w CH Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lena-largo-otwiera-sklep-w-ch-millenium-hall,42731.html Thu, 07 May 2015 13:15:21 +0100 Sztuka wchodzi do galerii handlowej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sztuka-wchodzi-do-galerii-handlowej,42024.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/86/64/008664_r0_300.jpg Wed, 08 Apr 2015 14:37:40 +0100