informacje z tematu: CH Ferio | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Nowe marki w centrum handlowym Ferio Legnica http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-w-centrum-handlowym-ferio-legnica,46898.html Tue, 27 Oct 2015 15:01:01 +0100 Savills zarządcą CH Ferio Wawer http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/savills-zarzadca-ch-ferio-wawer,45680.html Wed, 09 Sep 2015 14:38:35 +0100 Olimp i Solar wchodzą do Ferio Konin http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/olimp-i-solar-wchodza-do-ferio-konin,35346.html Wed, 21 May 2014 13:08:49 +0100 Sześć nowych sklepów w CH Ferio w Starym Mieście http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/szesc-nowych-sklepow-w-ch-ferio-w-starym-miescie,33817.html Fri, 07 Mar 2014 10:51:25 +0100 Nowa część Ferio skomercjalizowana w 100 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-czesc-ferio-skomercjalizowana-w-100-proc,30386.html Tue, 17 Sep 2013 12:27:23 +0100 Gino Rossi najemcą CH Ferio http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gino-rossi-najemca-ch-ferio,27578.html Mon, 25 Mar 2013 09:35:41 +0100 RE project development rusza z inwestycją w Wawrze http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/re-project-development-rusza-z-inwestycja-w-wawrze,26311.html Thu, 10 Jan 2013 11:58:21 +0100 Centra handlowe Ferio w Legnicy i we Wrocławiu z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centra-handlowe-ferio-w-legnicy-i-we-wroclawiu-z-nowymi-najemcami,26037.html Wed, 19 Dec 2012 13:00:13 +0100 Intermarche przejęło lokalizację po Bomi w CH Ferio w Koninie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/intermarche-przejelo-lokalizacje-po-bomi-w-ch-ferio-w-koninie,24418.html Thu, 20 Sep 2012 20:41:36 +0100 Wstrzymano budowę CH Ferio w Szczecinie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wstrzymano-budowe-ch-ferio-w-szczecinie,17475.html Fri, 21 Oct 2011 14:15:22 +0100 Jones Lang LaSalle zarządza CH Ferio Gaj http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/jones-lang-lasalle-zarzadza-ch-ferio-gaj,17229.html Mon, 10 Oct 2011 11:27:14 +0100 Termin rozpoczęcia budowy CH Ferio wciąż nieznany http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/termin-rozpoczecia-budowy-ch-ferio-wciaz-nieznany,15665.html Mon, 18 Jul 2011 11:28:03 +0100 King Sturge zarządcą CH Ferio http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/king-sturge-zarzadca-ch-ferio,14280.html Thu, 12 May 2011 15:45:06 +0100 CH Ferio zostało sprzedane za 47,2 mln euro http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ch-ferio-zostalo-sprzedane-za-47-2-mln-euro,10876.html Tue, 14 Dec 2010 16:02:44 +0100 Bomi wycofał się z CH Ferio w Legnicy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/bomi-wycofal-sie-z-ch-ferio-w-legnicy,10709.html Tue, 07 Dec 2010 19:09:55 +0100 Przesunięto termin budowy CH Ferio na 2012 rok http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/przesunieto-termin-budowy-ch-ferio-na-2012-rok,10546.html Wed, 01 Dec 2010 11:44:20 +0100 Za dwa miesiące będzie znany wykonawca szczecińskiego CH http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/za-dwa-miesiace-bedzie-znany-wykonawca-szczecinskiego-ch,7770.html Fri, 23 Jul 2010 10:12:05 +0100 Tesco najemcą CH Ferio w Legnicy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/tesco-najemca-ch-ferio-w-legnicy,7562.html Wed, 14 Jul 2010 11:10:10 +0100