informacje z tematu: Plac Unii | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Yellow Brands najemcą Placu Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/yellow-brands-najemca-placu-unii,82091.html Tue, 17 Sep 2019 10:22:18 +0100 Na Placu Unii ruszyła Ludziarnia http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/na-placu-unii-ruszyla-ludziarnia,80764.html Tue, 16 Jul 2019 10:01:30 +0100 Ruszyła pierwsza w Warszawie restauracja Ramen & More by Masami http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ruszyla-pierwsza-w-warszawie-restauracja-ramen-more-by-masami,75053.html Mon, 19 Nov 2018 14:50:25 +0100 Palm Smoothie Bar debiutuje w stolicy http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/palm-smoothie-bar-debiutuje-w-stolicy,72703.html Fri, 17 Aug 2018 15:00:56 +0100 Plac Unii City Shopping powiększyło się o nowe marki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/plac-unii-city-shopping-powiekszylo-sie-o-nowe-marki,69347.html Thu, 29 Mar 2018 10:25:40 +0100 Mole Mole zastąpi księgarnię Matras w warszawskim centrum handlowym http://www.dlahandlu.pl/nonfood/mole-mole-zastapi-ksiegarnie-matras-w-warszawskim-centrum-handlowym,67858.html Mon, 05 Feb 2018 17:33:15 +0100 Nowy butik w warszawskim Plac Unii City Shopping http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-butik-w-warszawskim-plac-unii-city-shopping,63633.html Fri, 01 Sep 2017 12:44:50 +0100 Melton Król dołączy do grona najemców Plac Unii City Shopping http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/melton-krol-dolaczy-do-grona-najemcow-plac-unii-city-shopping,63179.html Thu, 10 Aug 2017 09:54:58 +0100 Klub Calypso Fitness najemcą Placu Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/klub-calypso-fitness-najemca-placu-unii,63028.html Thu, 03 Aug 2017 11:30:41 +0100 Nowy najemca w Plac Unii City Shopping http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-w-plac-unii-city-shopping,62376.html Wed, 05 Jul 2017 12:49:49 +0100 Ferroni ze sklepem w Plac Unii City Shopping http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ferroni-ze-sklepem-w-plac-unii-city-shopping,59869.html Thu, 23 Mar 2017 15:58:59 +0100 Navigare wzbogaca ofertę modową Placu Unii City Shopping http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/navigare-wzbogaca-oferte-modowa-placu-unii-city-shopping,54737.html Thu, 08 Sep 2016 13:49:03 +0100 Perfumerie Douglas z 14. sklepem w stolicy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/perfumerie-douglas-z-14-sklepem-w-stolicy,53548.html Thu, 21 Jul 2016 20:50:35 +0100 Nowy najemca z segmentu wyposażenia wnętrz w CH Plac Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowy-najemca-z-segmentu-wyposazenia-wnetrz-w-ch-plac-unii,53324.html Tue, 12 Jul 2016 14:00:16 +0100 Apteka Dr Zdrowie poszerza ofertę Placu Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/apteka-dr-zdrowie-poszerza-oferte-placu-unii,52014.html Thu, 19 May 2016 13:47:04 +0100 Plac Unii City Shopping z nowym sklepem w formacie pop-up http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/plac-unii-city-shopping-z-nowym-sklepem-w-formacie-pop-up,51866.html Mon, 16 May 2016 12:07:08 +0100 Perfumeria Douglas poszerzy ofertę Placu Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/perfumeria-douglas-poszerzy-oferte-placu-unii,51812.html Fri, 13 May 2016 11:52:46 +0100 Duka dołączyła do grona najemców Placu Unii City Shopping http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/duka-dolaczyla-do-grona-najemcow-placu-unii-city-shopping,51287.html Fri, 22 Apr 2016 11:05:35 +0100 Jeansowe marki premium pod jednym szyldem w Placu Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/jeansowe-marki-premium-pod-jednym-szyldem-w-placu-unii,50322.html Thu, 17 Mar 2016 09:42:44 +0100 Knight Frank skomercjalizuje Plac Unii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/knight-frank-skomercjalizuje-plac-unii,45819.html Tue, 15 Sep 2015 10:19:38 +0100