informacje z tematu: CH Czyżyny | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Greenpoint w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/greenpoint-w-ch-czyzyny,82870.html Thu, 17 Oct 2019 13:11:28 +0100 Centra Newbridge z wyższymi obrotami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centra-newbridge-z-wyzszymi-obrotami,81523.html Fri, 23 Aug 2019 09:46:43 +0100 Greenpoint nowym najemcą CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/greenpoint-nowym-najemca-ch-czyzyny,80902.html Tue, 23 Jul 2019 09:27:21 +0100 Kawiarnia Nakielny w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/kawiarnia-nakielny-w-ch-czyzyny,80666.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/44/52/024452_r0_300.jpg Thu, 11 Jul 2019 09:44:23 +0100 Home&you wchodzi do dwóch centrów Newbridge http://www.dlahandlu.pl/nonfood/home-you-wchodzi-do-dwoch-centrow-newbridge,80387.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/43/15/024315_r0_300.jpg Mon, 01 Jul 2019 09:32:18 +0100 CH Czyżyny przygotowuje się do zmiany nazwy obiektu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ch-czyzyny-przygotowuje-sie-do-zmiany-nazwy-obiektu,80284.html Wed, 26 Jun 2019 09:15:33 +0100 Więcej mody męskiej w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/wiecej-mody-meskiej-w-ch-czyzyny,79242.html Mon, 13 May 2019 09:08:30 +0100 Orsay najemcą Centrum Handlowego Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/orsay-najemca-centrum-handlowego-czyzyny,78239.html Thu, 28 Mar 2019 08:58:03 +0100 Centrum Handlowe Czyżyny wzmacnia ofertę  http://www.dlahandlu.pl/nonfood/centrum-handlowe-czyzyny-wzmacnia-oferte,75839.html Wed, 19 Dec 2018 11:32:09 +0100 Zakończyła się trwająca rok przebudowa CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zakonczyla-sie-trwajaca-rok-przebudowa-ch-czyzyny,65367.html Thu, 02 Nov 2017 11:06:50 +0100 Top Shop najemcą CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/top-shop-najemca-ch-czyzyny,57712.html Wed, 28 Dec 2016 09:26:47 +0100 Centrum Handlowe Czyżyny z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/centrum-handlowe-czyzyny-z-nowymi-najemcami,55236.html Mon, 26 Sep 2016 11:32:19 +0100 Sklep piekarniczy najemcą CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-piekarniczy-najemca-ch-czyzyny,48290.html Tue, 22 Dec 2015 14:35:50 +0100 Zmodernizowany Carrefour w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zmodernizowany-carrefour-w-ch-czyzyny,47733.html Tue, 01 Dec 2015 09:24:06 +0100 Polskie marki w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/polskie-marki-w-ch-czyzyny,46551.html Wed, 14 Oct 2015 09:35:28 +0100 Bacówka najemcą CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/bacowka-najemca-ch-czyzyny,46029.html Wed, 23 Sep 2015 13:57:18 +0100 Toy Planet najemcą CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/toy-planet-najemca-ch-czyzyny,44654.html Tue, 28 Jul 2015 21:10:53 +0100 CH Czyżny z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ch-czyzny-z-nowymi-najemcami,44049.html Wed, 01 Jul 2015 20:19:16 +0100 Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-sklepy-w-centrum-handlowym-czyzyny,38368.html Fri, 24 Oct 2014 11:31:35 +0100 Nowe sklepy w Centrum Handlowym Czyżyny w Krakowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-sklepy-w-centrum-handlowym-czyzyny-w-krakowie,32069.html Fri, 29 Nov 2013 10:06:23 +0100