informacje z tematu: Ochnik | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Ochnik najemcą Libero http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ochnik-najemca-libero,71152.html Wed, 13 Jun 2018 12:49:27 +0100 Zakaz handlu ma szansę zwiększyć popyt na małe lokale na osiedlach? http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zakaz-handlu-ma-szanse-zwiekszyc-popyt-na-male-lokale-na-osiedlach,70587.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/79/23/017923_r0_300.jpg Mon, 21 May 2018 14:02:53 +0100 Sizeer i Ochnik najemcami Galerii Victoria http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sizeer-i-ochnik-najemcami-galerii-victoria,69899.html Mon, 23 Apr 2018 09:27:42 +0100 Dwie warszawskie inwestycje mieszkaniowe Ochnika z pasażem handlowym http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwie-warszawskie-inwestycje-mieszkaniowe-ochnika-z-pasazem-handlowym,66718.html Mon, 18 Dec 2017 14:17:10 +0100 Nowi najemcy pojawią się w Galerii Echo http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-pojawia-sie-w-galerii-echo,64757.html Wed, 11 Oct 2017 12:28:47 +0100 Ochnik nową marką w Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-nowa-marka-w-gemini-park-tychy,62308.html Mon, 03 Jul 2017 09:31:36 +0100 Kubenz i Ochnik - nowi najemcy w Galerii Północnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kubenz-i-ochnik-nowi-najemcy-w-galerii-polnocnej,60368.html Tue, 11 Apr 2017 09:30:23 +0100 Ochnik w Szczecinie otworzył swój największy salon w Polsce http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-w-szczecinie-otworzyl-swoj-najwiekszy-salon-w-polsce,51046.html Thu, 14 Apr 2016 10:48:39 +0100 Ochnik ma w planach kolejne 20 sklepów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-ma-w-planach-kolejne-20-sklepow,45106.html Tue, 18 Aug 2015 21:57:58 +0100 Sklep z winami najemcą inwestycji Dzielna 60 http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-z-winami-najemca-inwestycji-dzielna-60,42810.html Tue, 12 May 2015 08:48:59 +0100 iDream i Ochnik w Atrium Copernicus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/idream-i-ochnik-w-atrium-copernicus,41000.html Fri, 27 Feb 2015 10:30:25 +0100 Ochnik dołącza do najemców Gemini Park Tarnów http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-dolacza-do-najemcow-gemini-park-tarnow,39407.html Mon, 08 Dec 2014 11:26:54 +0100 Salon Ochnik w King Cross Marcelin http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-ochnik-w-king-cross-marcelin,37084.html Wed, 27 Aug 2014 10:48:55 +0100 Ochnik wchodzi do Galerii Warmińskiej. Do końca roku planuje 3 otwarcia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-wchodzi-do-galerii-warminskiej-do-konca-roku-planuje-3-otwarcia,35655.html Sat, 07 Jun 2014 16:03:02 +0100 Ochnik najemcą Outlet Center w Lublinie i Białymstoku http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-najemca-outlet-center-w-lublinie-i-bialymstoku,34294.html Mon, 31 Mar 2014 10:31:08 +0100 Ochnik rozbudowuje sieć sprzedaży http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-rozbudowuje-siec-sprzedazy,25378.html Tue, 13 Nov 2012 14:58:44 +0100 Ochnik wynajął powierzchnię w Millenium Hall http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/ochnik-wynajal-powierzchnie-w-millenium-hall,13697.html Thu, 14 Apr 2011 14:35:13 +0100 Nowi najemcy centrów handlowych http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-centrow-handlowych,10625.html Fri, 03 Dec 2010 13:22:33 +0100