informacje z tematu: nowi najemcy | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Vision Perfect nowym najemcą Parku Marywilska 44 http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vision-perfect-nowym-najemca-parku-marywilska-44,79792.html Tue, 04 Jun 2019 09:13:53 +0100 Guess wzmacnia ofertę modową Galerii Jurajskiej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/guess-wzmacnia-oferte-modowa-galerii-jurajskiej,79619.html Tue, 28 May 2019 09:13:26 +0100 Coccodrillo wprowadził się do Portu Łódź http://www.dlahandlu.pl/nonfood/coccodrillo-wprowadzil-sie-do-portu-lodz,79538.html Thu, 23 May 2019 10:53:14 +0100 Nowe marki dołączyły do grona najemców Posnanii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-dolaczyly-do-grona-najemcow-posnanii,79417.html Mon, 20 May 2019 09:55:19 +0100 Rossmann otworzy drogerię w Galerii Metro http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-otworzy-drogerie-w-galerii-metro,79368.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/91/023691_r0_300.jpg Thu, 16 May 2019 12:45:17 +0100 Reporter Young w CH Galeria nad Jeziorem http://www.dlahandlu.pl/nonfood/reporter-young-w-ch-galeria-nad-jeziorem,79057.html Thu, 02 May 2019 09:59:00 +0100 Dyson z punktem sprzedaży w Silesia City http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dyson-z-punktem-sprzedazy-w-silesia-city,78930.html Thu, 25 Apr 2019 11:43:51 +0100 Sizeer i 50 style w centrum Nowa Stacja http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sizeer-i-50-style-w-centrum-nowa-stacja,78896.html Wed, 24 Apr 2019 10:43:03 +0100 W kompleksie The Warsaw HUB powstanie McDonald’s http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/w-kompleksie-the-warsaw-hub-powstanie-mcdonald-s,78830.html Fri, 19 Apr 2019 10:54:57 +0100 Action najemcą w N-Parku we Wrocławiu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/action-najemca-w-n-parku-we-wroclawiu,78377.html Tue, 02 Apr 2019 17:55:55 +0100 Sześć nowych marek w CH Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/nonfood/szesc-nowych-marek-w-ch-turawa-park,78295.html Fri, 29 Mar 2019 13:39:17 +0100 Nowi najemcy w Domotece http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-domotece,78292.html Fri, 29 Mar 2019 12:49:09 +0100 Desigual w Centrum Galaxy w Szczecinie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/desigual-w-centrum-galaxy-w-szczecinie,78132.html Mon, 25 Mar 2019 12:56:17 +0100 Kolejny najemca zajmie 100 mkw. w Dekadzie Nysa http://www.dlahandlu.pl/nonfood/kolejny-najemca-zajmie-100-mkw-w-dekadzie-nysa,77370.html Mon, 25 Feb 2019 09:57:43 +0100 Dealz ma 16 sklepów w Polsce. Najnowszy ruszy w Centrum Czerwionka-Leszczyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dealz-ma-16-sklepow-w-polsce-najnowszy-ruszy-w-centrum-czerwionka-leszczyny,76939.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/20/83/022083_r0_300.jpg Thu, 07 Feb 2019 15:18:03 +0100 Marc O’Polo Denim najemcą Elektrowni Powiśle http://www.dlahandlu.pl/nonfood/marc-o-polo-denim-najemca-elektrowni-powisle,76612.html Thu, 24 Jan 2019 14:38:11 +0100 Pepco najemcą Galerii Fordon http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pepco-najemca-galerii-fordon,76295.html Fri, 11 Jan 2019 14:47:52 +0100 Krakowskie centrum zmienia nazwę i pozyskuje nowych najemców http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/krakowskie-centrum-zmienia-nazwe-i-pozyskuje-nowych-najemcow,76088.html Fri, 04 Jan 2019 10:54:13 +0100 Sieć KFC najemcą centrum Libero http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/siec-kfc-najemca-centrum-libero,63584.html Thu, 31 Aug 2017 09:30:57 +0100 Just Gym zajmie dwa piętra w CH Ogrody http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/just-gym-zajmie-dwa-pietra-w-ch-ogrody,63496.html Mon, 28 Aug 2017 11:38:51 +0100