informacje z tematu: 4F | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Dwa rodzaje koszyków w sklepach Sephory: czerwone dla szukających pomocy i czarne dla samodzielnych http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwa-rodzaje-koszykow-w-sklepach-sephory-czerwone-dla-szukajacych-pomocy-i-czarne-dla-samodzielnych,79523.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/37/97/023797_r0_300.jpg Wed, 22 May 2019 18:08:41 +0100 Przymierzalnia coraz częściej decyduje o zakupie ubrań http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/przymierzalnia-coraz-czesciej-decyduje-o-zakupie-ubran,79439.html Mon, 20 May 2019 13:32:46 +0100 4F rusza na podbój nowych rynków http://www.dlahandlu.pl/nonfood/4f-rusza-na-podboj-nowych-rynkow,79086.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/35/10/023510_r0_300.jpg Mon, 06 May 2019 10:10:36 +0100 4F dwukrotnie powiększa salon w Gemini Park Bielsko-Biała http://www.dlahandlu.pl/nonfood/4f-dwukrotnie-powieksza-salon-w-gemini-park-bielsko-biala,78850.html Tue, 23 Apr 2019 09:06:52 +0100 Sześć nowych marek w CH Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/nonfood/szesc-nowych-marek-w-ch-turawa-park,78295.html Fri, 29 Mar 2019 13:39:17 +0100 4F najemcą Galerii Młociny http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-najemca-galerii-mlociny,77933.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/26/87/022687_r0_300.jpg Mon, 18 Mar 2019 10:19:30 +0100 Tatuum i 4F otworzą sklepy w Centrum Tkalnia http://www.dlahandlu.pl/nonfood/tatuum-i-4f-otworza-sklepy-w-centrum-tkalnia,77505.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/23/022423_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 12:47:07 +0100 Intersport: Zakaz handlu nam zaszkodził http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/intersport-zakaz-handlu-nam-zaszkodzil,76717.html Tue, 29 Jan 2019 18:20:26 +0100 Właściciel 4F ma ponad 20 proc. akcji Intersport http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wlasciciel-4f-ma-ponad-20-proc-akcji-intersport,76680.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/19/05/021905_r0_300.jpg Tue, 29 Jan 2019 10:18:28 +0100 Gino Rossi złożył bankowi PKO BP ofertę sprzedaży Simple za 0,5 mln zł http://www.dlahandlu.pl/nonfood/gino-rossi-zlozyl-bankowi-pko-bp-oferte-sprzedazy-simple-za-0-5-mln-zl,75591.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/11/95/021195_r0_300.jpg Mon, 10 Dec 2018 19:38:50 +0100 Sklep Outhorn powiększył ofertę Designer Outlet Gdańsk http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sklep-outhorn-powiekszyl-oferte-designer-outlet-gdansk,75379.html Fri, 30 Nov 2018 12:55:47 +0100 Color Park w Nowym Targu pozyskał kolejnych najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/color-park-w-nowym-targu-pozyskal-kolejnych-najemcow,74674.html Mon, 05 Nov 2018 11:31:56 +0100 4F: Czym zaskoczyć klientów sklepów w dobie e-commerce http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-czym-zaskoczyc-klientow-sklepow-w-dobie-e-commerce,74328.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/02/08/020208_r0_300.jpg Thu, 18 Oct 2018 12:59:23 +0100 Kto kupi Simple? OTCF złożył do UOKiK wniosek o przejęcie marki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/kto-kupi-simple-otcf-zlozyl-do-uokik-wniosek-o-przejecie-marki,74144.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/00/74/020074_r0_300.jpg Thu, 11 Oct 2018 15:07:29 +0100 Marka 4F wchodzi do Tajlandii http://www.dlahandlu.pl/nonfood/marka-4f-wchodzi-do-tajlandii,71513.html Wed, 27 Jun 2018 14:09:56 +0100 4F i Wojas nowymi najemcami w Lublin Plaza http://www.dlahandlu.pl/nonfood/4f-i-wojas-nowymi-najemcami-w-lublin-plaza,71171.html Thu, 14 Jun 2018 10:05:27 +0100 4F najemcą Silesia Outlet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/4f-najemca-silesia-outlet,71069.html Mon, 11 Jun 2018 10:28:05 +0100 4F powiększył salon w kaliskiej Galerii Amber http://www.dlahandlu.pl/nonfood/4f-powiekszyl-salon-w-kaliskiej-galerii-amber,70058.html Fri, 27 Apr 2018 10:30:14 +0100 Marka 4F otwiera sezon nowym konceptem sklepów (galeria) http://www.dlahandlu.pl/nonfood/marka-4f-otwiera-sezon-nowym-konceptem-sklepow-galeria,69617.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/74/39/017439_r0_300.jpg Tue, 10 Apr 2018 20:06:18 +0100 CH Mrówka: Sport to bardzo perspektywiczny segment http://www.dlahandlu.pl/nonfood/ch-mrowka-sport-to-bardzo-perspektywiczny-segment,67807.html Fri, 02 Feb 2018 12:53:43 +0100