informacje z tematu: komercjalizacja | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Siedem nowych marek w Galerii Miodowej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/siedem-nowych-marek-w-galerii-miodowej,83201.html Thu, 31 Oct 2019 14:51:57 +0100 Semilac z nowym punktem sprzedaży w Opolu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/semilac-z-nowym-punktem-sprzedazy-w-opolu,83169.html Wed, 30 Oct 2019 13:37:50 +0100 Carry najemcą CH Auchan Sosnowiec http://www.dlahandlu.pl/nonfood/carry-najemca-ch-auchan-sosnowiec,83094.html Mon, 28 Oct 2019 14:02:42 +0100 Gemini Park Bielsko-Biała: Cztery nowe otwarcia na przestrzeni 10 dni http://www.dlahandlu.pl/nonfood/gemini-park-bielsko-biala-cztery-nowe-otwarcia-na-przestrzeni-10-dni,82880.html Fri, 18 Oct 2019 09:14:19 +0100 Hebe i Cloudshop najemcami CH Plaza Rzeszów http://www.dlahandlu.pl/nonfood/hebe-i-cloudshop-najemcami-ch-plaza-rzeszow,82822.html Wed, 16 Oct 2019 09:21:28 +0100 Galeria Bronowice poprawia infrastrukturę obiektu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-bronowice-poprawia-infrastrukture-obiektu,82720.html Thu, 10 Oct 2019 14:06:00 +0100 Cushman & Wakefield skomercjalizuje Galerię Bawełnianka http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/cushman-wakefield-skomercjalizuje-galerie-bawelnianka,82352.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/53/47/025347_r0_300.jpg Thu, 26 Sep 2019 10:26:37 +0100 Greenpoint otworzył sklep w Galerii Madison http://www.dlahandlu.pl/nonfood/greenpoint-otworzyl-sklep-w-galerii-madison,82245.html Mon, 23 Sep 2019 12:16:33 +0100 Pepco w Galerii Grodovej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-w-galerii-grodovej,82189.html Thu, 19 Sep 2019 14:54:28 +0100 Reserved zajmie ponad 2 tys. mkw. w Dekadzie Sieradz http://www.dlahandlu.pl/nonfood/reserved-zajmie-ponad-2-tys-mkw-w-dekadzie-sieradz,76518.html Wed, 18 Sep 2019 15:46:40 +0100 Pepco otwiera sklep w CH Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-otwiera-sklep-w-ch-turawa-park,80828.html Thu, 18 Jul 2019 12:40:16 +0100 Galeria Chełm na finiszu komercjalizacji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-chelm-na-finiszu-komercjalizacji,80638.html Wed, 10 Jul 2019 10:59:01 +0100 Wysyp otwarć w Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/nonfood/wysyp-otwarc-w-gemini-park-tychy,80422.html Tue, 02 Jul 2019 09:10:24 +0100 Rusza Pepco w Galerii Tęcza http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rusza-pepco-w-galerii-tecza,80324.html Thu, 27 Jun 2019 09:36:21 +0100 Vis à Vis Wilanów ma już komplet najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vis-vis-wilanow-ma-juz-komplet-najemcow,80245.html Tue, 25 Jun 2019 09:07:18 +0100 Decathlon najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/decathlon-najemca-pasazu-tesco,80229.html Mon, 24 Jun 2019 12:38:40 +0100 Większa oferta modowa w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/wieksza-oferta-modowa-w-ch-czyzyny,79650.html Wed, 29 May 2019 09:10:38 +0100 Nowe marki dołączyły do grona najemców Posnanii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-dolaczyly-do-grona-najemcow-posnanii,79417.html Mon, 20 May 2019 09:55:19 +0100 Trzech nowych najemców w Agorze Bytom http://www.dlahandlu.pl/nonfood/trzech-nowych-najemcow-w-agorze-bytom,79376.html Thu, 16 May 2019 14:45:00 +0100 Napollo szuka najemców do gorzowskiego centrum http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/napollo-szuka-najemcow-do-gorzowskiego-centrum,79371.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/92/023692_r0_300.jpg Thu, 16 May 2019 13:35:14 +0100