informacje z tematu: komercjalizacja | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Pepco otwiera sklep w CH Turawa Park http://www.dlahandlu.pl/nonfood/pepco-otwiera-sklep-w-ch-turawa-park,80828.html Thu, 18 Jul 2019 12:40:16 +0100 Galeria Chełm na finiszu komercjalizacji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/galeria-chelm-na-finiszu-komercjalizacji,80638.html Wed, 10 Jul 2019 10:59:01 +0100 Wysyp otwarć w Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/nonfood/wysyp-otwarc-w-gemini-park-tychy,80422.html Tue, 02 Jul 2019 09:10:24 +0100 Rusza Pepco w Galerii Tęcza http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rusza-pepco-w-galerii-tecza,80324.html Thu, 27 Jun 2019 09:36:21 +0100 Vis à Vis Wilanów ma już komplet najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vis-vis-wilanow-ma-juz-komplet-najemcow,80245.html Tue, 25 Jun 2019 09:07:18 +0100 Decathlon najemcą Pasażu Tesco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/decathlon-najemca-pasazu-tesco,80229.html Mon, 24 Jun 2019 12:38:40 +0100 Większa oferta modowa w CH Czyżyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/wieksza-oferta-modowa-w-ch-czyzyny,79650.html Wed, 29 May 2019 09:10:38 +0100 Nowe marki dołączyły do grona najemców Posnanii http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowe-marki-dolaczyly-do-grona-najemcow-posnanii,79417.html Mon, 20 May 2019 09:55:19 +0100 Trzech nowych najemców w Agorze Bytom http://www.dlahandlu.pl/nonfood/trzech-nowych-najemcow-w-agorze-bytom,79376.html Thu, 16 May 2019 14:45:00 +0100 Napollo szuka najemców do gorzowskiego centrum http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/napollo-szuka-najemcow-do-gorzowskiego-centrum,79371.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/92/023692_r0_300.jpg Thu, 16 May 2019 13:35:14 +0100 Reporter Young w CH Galeria nad Jeziorem http://www.dlahandlu.pl/nonfood/reporter-young-w-ch-galeria-nad-jeziorem,79057.html Thu, 02 May 2019 09:59:00 +0100 18 kwietnia rusza PH Bonus http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/18-kwietnia-rusza-ph-bonus,78660.html Fri, 12 Apr 2019 14:33:18 +0100 27. marca rusza Silesia Outlet. Z Auchan Gliwice zostanie połączone łącznikiem http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/27-marca-rusza-silesia-outlet-z-auchan-gliwice-zostanie-polaczone-lacznikiem,77503.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/22/022422_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 12:25:14 +0100 Empik najemcą PH Bonus w Ciechanowie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/empik-najemca-ph-bonus-w-ciechanowie,77425.html Tue, 26 Feb 2019 14:55:22 +0100 Dealz ma 16 sklepów w Polsce. Najnowszy ruszy w Centrum Czerwionka-Leszczyny http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dealz-ma-16-sklepow-w-polsce-najnowszy-ruszy-w-centrum-czerwionka-leszczyny,76939.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/20/83/022083_r0_300.jpg Thu, 07 Feb 2019 15:18:03 +0100 Nowe marki w Fashion Outlet Kraków http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowe-marki-w-fashion-outlet-krakow,76871.html Tue, 05 Feb 2019 11:05:32 +0100 Pasaż Tesco w Poznaniu będzie większy o 7 500 mkw. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pasaz-tesco-w-poznaniu-bedzie-wiekszy-o-7-500-mkw,76788.html Fri, 01 Feb 2019 10:25:11 +0100 Regatta kolejnym najemcą Silesia Outlet http://www.dlahandlu.pl/nonfood/regatta-kolejnym-najemca-silesia-outlet,76653.html Mon, 28 Jan 2019 09:39:14 +0100 Poziom komercjalizacji CH Tkalnia przekroczył 95 proc. Wśród najemców drogeria Hebe http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/poziom-komercjalizacji-ch-tkalnia-przekroczyl-95-proc-wsrod-najemcow-drogeria-hebe,76558.html Wed, 23 Jan 2019 11:12:51 +0100 Reserved zajmie ponad 2 tys. mkw. w Dekadzie Sieradz http://www.dlahandlu.pl/nonfood/reserved-zajmie-ponad-2-tys-mkw-w-dekadzie-sieradz,76518.html Tue, 22 Jan 2019 09:35:59 +0100