informacje z tematu: W.Kruk | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Po 11 miesiącach br. segment odzieżowy VRG z przychodami wyższymi o 53 proc. http://www.dlahandlu.pl/nonfood/po-11-miesiacach-br-segment-odziezowy-vrg-z-przychodami-wyzszymi-o-53-proc,83957.html Tue, 03 Dec 2019 13:05:00 +0100 Grupa VRG z większą sprzedażą po trzech kwartałach, ale zysk netto spadł http://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vrg-z-wieksza-sprzedaza-po-trzech-kwartalach-ale-zysk-netto-spadl,83442.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/59/56/025956_r0_300.jpg Wed, 13 Nov 2019 10:49:31 +0100 Udany wrzesień dla spółek z grupy VRG http://www.dlahandlu.pl/nonfood/udany-wrzesien-dla-spolek-z-grupy-vrg,82540.html Thu, 03 Oct 2019 18:36:30 +0100 Galeria Ostrowiec powiększy się o sześciu nowych najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/galeria-ostrowiec-powiekszy-sie-o-szesciu-nowych-najemcow,81794.html Wed, 04 Sep 2019 18:20:31 +0100 Sierpniowe przychody VRG wyższe o ponad 44 proc. rdr http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sierpniowe-przychody-vrg-wyzsze-o-ponad-44-proc-rdr,81749.html Tue, 03 Sep 2019 14:39:15 +0100 Duży wzrost przychodów i zysku grupy VRG http://www.dlahandlu.pl/nonfood/duzy-wzrost-przychodow-i-zysku-grupy-vrg,81601.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/49/19/024919_r0_300.jpg Wed, 28 Aug 2019 09:39:09 +0100 Grupa VRG poprawia przychody i marżę http://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vrg-poprawia-przychody-i-marze,79818.html Tue, 04 Jun 2019 14:10:30 +0100 Picky Pica z pierwszym pełnometrażowym salonem http://www.dlahandlu.pl/nonfood/picky-pica-z-pierwszym-pelnometrazowym-salonem,77518.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/24/34/022434_r0_300.jpg Thu, 28 Feb 2019 16:21:04 +0100 Spółki VRG z wyższą sprzedażą http://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolki-vrg-z-wyzsza-sprzedaza,75464.html Tue, 04 Dec 2018 14:25:22 +0100 Vistula zwiększyła sprzedaż i zysk http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vistula-zwiekszyla-sprzedaz-i-zysk,74912.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/31/020731_r0_300.jpg Wed, 14 Nov 2018 09:46:44 +0100 Grupa Vistuli zwiększa sprzedaż http://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vistuli-zwieksza-sprzedaz,74726.html Tue, 06 Nov 2018 12:37:36 +0100 Color Park w Nowym Targu pozyskał kolejnych najemców http://www.dlahandlu.pl/nonfood/color-park-w-nowym-targu-pozyskal-kolejnych-najemcow,74674.html Mon, 05 Nov 2018 11:31:56 +0100 Vistula i W. Kruk w centrum Cracovia Outlet http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vistula-i-w-kruk-w-centrum-cracovia-outlet,74104.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/00/47/020047_r0_300.jpg Wed, 10 Oct 2018 14:02:24 +0100 Vistula Group ze wzrostem przychodów za pierwsze półrocze http://www.dlahandlu.pl/nonfood/vistula-group-ze-wzrostem-przychodow-za-pierwsze-polrocze,73722.html Wed, 26 Sep 2018 11:38:52 +0100 Spółki Vistuli zwiększyły sprzedaż w sierpniu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolki-vistuli-zwiekszyly-sprzedaz-w-sierpniu,73111.html Tue, 04 Sep 2018 14:51:05 +0100 W. Kruk przejmie salony jubilerskie w Czechach i na Słowacji? http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/w-kruk-przejmie-salony-jubilerskie-w-czechach-i-na-slowacji,72928.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/91/61/019161_r0_300.jpg Tue, 28 Aug 2018 15:05:47 +0100 Grupa Vistuli zwiększyła sprzedaż w lipcu o 18 proc. http://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-vistuli-zwiekszyla-sprzedaz-w-lipcu-o-18-proc,72389.html Fri, 03 Aug 2018 09:15:25 +0100 Nowi najemcy w Galerii Ostrowiec http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowi-najemcy-w-galerii-ostrowiec,70631.html Tue, 22 May 2018 19:23:10 +0100 DM BDM SA zaleca redukowanie akcji Vistuli, choć spodziewa się wzrostu wyników http://www.dlahandlu.pl/nonfood/dm-bdm-sa-zaleca-redukowanie-akcji-vistuli-choc-spodziewa-sie-wzrostu-wynikow,70580.html Mon, 21 May 2018 12:34:42 +0100 Warszawski salon marki W. Kruk w nowej odsłonie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/warszawski-salon-marki-w-kruk-w-nowej-odslonie,65170.html Wed, 25 Oct 2017 18:45:39 +0100