informacje z tematu: najemcy gastronomiczni | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Galeria Północna rozbudowuje ofertę gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/galeria-polnocna-rozbudowuje-oferte-gastronomiczna,76578.html Wed, 23 Jan 2019 15:12:54 +0100 CH Forum poszerza ofertę gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ch-forum-poszerza-oferte-gastronomiczna,75816.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/13/86/021386_r0_300.jpg Tue, 18 Dec 2018 18:58:17 +0100 Precle od marki Covrig w poznańskiej Avenidzie http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/precle-od-marki-covrig-w-poznanskiej-avenidzie,75783.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/13/64/021364_r0_300.jpg Tue, 18 Dec 2018 10:10:47 +0100 Avenida Poznań poszerza ofertę gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/avenida-poznan-poszerza-oferte-gastronomiczna,75402.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/10/63/021063_r0_300.jpg Mon, 03 Dec 2018 10:17:31 +0100 KFC Drive Thru najemcą Quick Parku w Olkuszu http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/kfc-drive-thru-najemca-quick-parku-w-olkuszu,75298.html Wed, 28 Nov 2018 12:05:54 +0100 CH Auchan Gdańsk wzmacnia ofertę gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/ch-auchan-gdansk-wzmacnia-oferte-gastronomiczna,75077.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/08/49/020849_r0_300.jpg Tue, 20 Nov 2018 13:55:50 +0100 Salad Story w kolejnych galeriach handlowych http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/salad-story-w-kolejnych-galeriach-handlowych,74403.html Mon, 22 Oct 2018 19:07:03 +0100 Kolejni najemcy gastronomiczni wybrali łódzką Sukcesję http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/kolejni-najemcy-gastronomiczni-wybrali-lodzka-sukcesje,73864.html Tue, 02 Oct 2018 09:46:50 +0100 Restauracja Bon Apetito wśród najemców Galerii Jurajskiej http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/restauracja-bon-apetito-wsrod-najemcow-galerii-jurajskiej,73242.html Mon, 10 Sep 2018 10:21:54 +0100 Gastronomia w centrach handlowych - co czeka najemców? http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/gastronomia-w-centrach-handlowych-co-czeka-najemcow,71966.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/86/17/018617_r0_300.jpg Sat, 14 Jul 2018 13:01:46 +0100 Muzeum Śląskie poszukuje najemcy lokalu gastronomicznego http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/muzeum-slaskie-poszukuje-najemcy-lokalu-gastronomicznego,70501.html Thu, 17 May 2018 11:14:06 +0100 Pasibus w Galerii Katowickiej http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/pasibus-w-galerii-katowickiej,70196.html Tue, 08 May 2018 09:30:19 +0100 Galeria Jurajska rozwija i poszerza ofertę restauracji http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/galeria-jurajska-rozwija-i-poszerza-oferte-restauracji,70172.html Tue, 08 May 2018 09:18:57 +0100 Nowy najemca gastronomiczny w łódzkiej Manufakturze http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/nowy-najemca-gastronomiczny-w-lodzkiej-manufakturze,68902.html Tue, 13 Mar 2018 14:36:00 +0100 Nowi najemcy gastronomiczni w Agorze Bytom http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/nowi-najemcy-gastronomiczni-w-agorze-bytom,68556.html Thu, 01 Mar 2018 14:37:26 +0100 Dwukrotnie więcej najemców gastronomicznych w krakowskich centrach Neinver http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/dwukrotnie-wiecej-najemcow-gastronomicznych-w-krakowskich-centrach-neinver,67652.html Mon, 29 Jan 2018 11:14:36 +0100 Erbil Kebab w Galerii Wisła http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/erbil-kebab-w-galerii-wisla,67420.html Thu, 18 Jan 2018 17:01:54 +0100 Lepione dołączają do strefy Grand Kitchen Wroclavii http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/lepione-dolaczaja-do-strefy-grand-kitchen-wroclavii,67232.html Thu, 11 Jan 2018 12:10:12 +0100 Galeria Malta rozszerza ofertę gastronomiczną http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/galeria-malta-rozszerza-oferte-gastronomiczna,66759.html Tue, 19 Dec 2017 14:56:09 +0100 Nowa restauracja pod dachem Galerii Sfera  http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowa-restauracja-pod-dachem-galerii-sfera,64827.html Fri, 13 Oct 2017 11:17:06 +0100