informacje z tematu: Mohito | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Paulina Sykut-Jeżyna i Mohito we wspólnej akcji http://www.dlahandlu.pl/nonfood/paulina-sykut-jezyna-i-mohito-we-wspolnej-akcji,81684.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/49/63/024963_r0_300.jpg Fri, 30 Aug 2019 16:09:39 +0100 Lidl i Carrefour wśród detalistów rezygnujących z folii w e-sklepie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lidl-i-carrefour-wsrod-detalistow-rezygnujacych-z-folii-w-e-sklepie,80113.html Mon, 17 Jun 2019 10:01:06 +0100 LPP otworzył w Bośni salony pięciu swoich marek http://www.dlahandlu.pl/nonfood/lpp-otworzyl-w-bosni-salony-pieciu-swoich-marek,78954.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/34/24/023424_r0_300.jpg Fri, 26 Apr 2019 09:43:09 +0100 LPP liczy na poprawę wizerunku i obniżkę kosztów dzięki połączeniu z firmą zależną http://www.dlahandlu.pl/nonfood/lpp-liczy-na-poprawe-wizerunku-i-obnizke-kosztow-dzieki-polaczeniu-z-firma-zalezna,78211.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/28/88/022888_r0_300.jpg Wed, 27 Mar 2019 10:09:02 +0100 Grupa LPP kończy trzeci kwartał z dwucyfrowym wzrostem sprzedaży i zysku operacyjnego http://www.dlahandlu.pl/nonfood/grupa-lpp-konczy-trzeci-kwartal-z-dwucyfrowym-wzrostem-sprzedazy-i-zysku-operacyjnego,75067.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/08/42/020842_r0_300.jpg Tue, 20 Nov 2018 11:31:52 +0100 Spółka LPP zadebiutowała w Kazachstanie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/spolka-lpp-zadebiutowala-w-kazachstanie,74669.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/04/87/020487_r0_300.jpg Mon, 05 Nov 2018 10:20:30 +0100 Sieć LPP przeprowadzi remodeling wszystkich sklepów w Polsce http://www.dlahandlu.pl/nonfood/siec-lpp-przeprowadzi-remodeling-wszystkich-sklepow-w-polsce,70718.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/79/79/017979_r0_300.jpg Fri, 25 May 2018 12:08:18 +0100 Mohito najemcą Sadyba Best Mall http://www.dlahandlu.pl/nonfood/mohito-najemca-sadyba-best-mall,69577.html Mon, 09 Apr 2018 14:55:12 +0100 LPP podwaja sprzedaż w handlu online http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/lpp-podwaja-sprzedaz-w-handlu-online,65366.html Thu, 02 Nov 2017 11:06:05 +0100 Marki LPP w największym centrum handlowym Moskwy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marki-lpp-w-najwiekszym-centrum-handlowym-moskwy,52609.html Tue, 14 Jun 2016 13:18:54 +0100 Na rozwój sieci sklepów LPP przeznaczy 390 mln zł http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/na-rozwoj-sieci-sklepow-lpp-przeznaczy-390-mln-zl,45171.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/94/09/009409_r0_300.jpg Thu, 20 Aug 2015 11:33:28 +0100 Mohito w Galerii Askana http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mohito-w-galerii-askana,39058.html Mon, 24 Nov 2014 14:51:39 +0100 Mohito w Galerii Bałtyckiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mohito-w-galerii-baltyckiej,34775.html Thu, 24 Apr 2014 10:27:36 +0100 Salon Mohito w Atrium Plejada http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/salon-mohito-w-atrium-plejada,31756.html Fri, 15 Nov 2013 09:34:33 +0100 Kolejne marki LPP ruszą w Galerii Wisła http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejne-marki-lpp-rusza-w-galerii-wisla,26419.html Wed, 16 Jan 2013 14:37:07 +0100 Nowi najemcy w Pasażu Grunwaldzkim http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-pasazu-grunwaldzkim,26036.html Wed, 19 Dec 2012 12:51:33 +0100 Mohito najemcą CH Wola Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mohito-najemca-ch-wola-park,25725.html Mon, 03 Dec 2012 12:35:25 +0100 MOHITO najemcą Silesia City Center http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mohito-najemca-silesia-city-center,25532.html Wed, 21 Nov 2012 14:04:23 +0100 Otwarcie salonu Mohito w Focus Mall Rybnik http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/otwarcie-salonu-mohito-w-focus-mall-rybnik,25505.html Tue, 20 Nov 2012 15:02:38 +0100 Mohito w Centrum Handlowym Osowa http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/mohito-w-centrum-handlowym-osowa,24841.html Mon, 15 Oct 2012 10:45:34 +0100