informacje z tematu: najemcy | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Baltona powiększa sklepy na lotnisku we Francji http://www.dlahandlu.pl/nonfood/baltona-powieksza-sklepy-na-lotnisku-we-francji,78937.html Thu, 25 Apr 2019 13:52:22 +0100 Podwyżki za media i serwisy – w 2019 r. wynajem lokali będzie droższy o 8-15 proc. http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/podwyzki-za-media-i-serwisy-w-2019-r-wynajem-lokali-bedzie-drozszy-o-8-15-proc,75803.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/13/79/021379_r0_300.jpg Tue, 18 Dec 2018 14:36:27 +0100 C&W: Zmiany na głównych ulicach handlowych obrazują transformację w handlu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/c-w-zmiany-na-glownych-ulicach-handlowych-obrazuja-transformacje-w-handlu,74933.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/07/45/020745_r0_300.jpg Wed, 14 Nov 2018 18:59:05 +0100 JLL udostępnia innowacyjną platformę dla najemców http://www.dlahandlu.pl/technologie-i-wyposazenie/jll-udostepnia-innowacyjna-platforme-dla-najemcow,72541.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/89/35/018935_r0_300.jpg Thu, 09 Aug 2018 13:42:14 +0100 Aleja Bielany z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/nonfood/aleja-bielany-z-nowymi-najemcami,70834.html Wed, 30 May 2018 10:49:02 +0100 Neinver powiększa dział Retail. Ewa Spychalska na czele http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/neinver-powieksza-dzial-retail-ewa-spychalska-na-czele,70692.html Thu, 24 May 2018 10:58:45 +0100 Sklep Globi rezygnuje z najmu w budynku PKP w Piotrkowie http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/sklep-globi-rezygnuje-z-najmu-w-budynku-pkp-w-piotrkowie,68018.html Mon, 12 Feb 2018 09:42:39 +0100 Zakaz handlu w niedziele wpłynie na koszty najmu w galeriach http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zakaz-handlu-w-niedziele-wplynie-na-koszty-najmu-w-galeriach,68010.html Sat, 10 Feb 2018 17:26:48 +0100 Atut Bielany z Biedronką i Pepco http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/atut-bielany-z-biedronka-i-pepco,67296.html Mon, 15 Jan 2018 09:00:44 +0100 7 kolejnych najemców w Nowej Stacji http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/7-kolejnych-najemcow-w-nowej-stacji,66800.html Wed, 20 Dec 2017 18:38:51 +0100 11 najemców dołączyło do Vivo! Krosno http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/11-najemcow-dolaczylo-do-vivo-krosno,63149.html Wed, 09 Aug 2017 09:34:31 +0100 Iwona Skalska przechodzi z Cushman & Wakefield do Cresa Polska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/iwona-skalska-przechodzi-z-cushman-wakefield-do-cresa-polska,63113.html Tue, 08 Aug 2017 10:14:41 +0100 Fashion Outlet Kraków wynajęty w połowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/fashion-outlet-krakow-wynajety-w-polowie,62201.html Wed, 28 Jun 2017 10:17:56 +0100 KiK w Gemini Park Tychy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kik-w-gemini-park-tychy,59842.html Thu, 23 Mar 2017 09:12:32 +0100 Pasaże Tesco z nowymi najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/pasaze-tesco-z-nowymi-najemcami,59675.html Fri, 17 Mar 2017 12:59:00 +0100 Aldi najemcą budynku Półwiejska_2 w Poznaniu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/aldi-najemca-budynku-polwiejska-2-w-poznaniu,59430.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/29/06/012906_r0_300.jpg Thu, 09 Mar 2017 11:09:43 +0100 Carrefour zapowiada przedłużenie 200 umów z najemcami centrów handlowych http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/carrefour-zapowiada-przedluzenie-200-umow-z-najemcami-centrow-handlowych,58699.html Wed, 08 Feb 2017 14:53:46 +0100 Spór Marketing Investment Group z operatorem galerii handlowej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/spor-marketing-investment-group-z-operatorem-galerii-handlowej,58629.html Mon, 06 Feb 2017 14:18:35 +0100 Grupa Atrium stawia na współpracę z najemcami http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/grupa-atrium-stawia-na-wspolprace-z-najemcami,57530.html Mon, 19 Dec 2016 11:14:16 +0100 Czwarty Vendo Park w Polsce już otwarty http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/czwarty-vendo-park-w-polsce-juz-otwarty,56360.html Thu, 03 Nov 2016 13:00:36 +0100