informacje z tematu: rada nadzorcza | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) TXM nie składa broni. Jeden z wierzycieli wchodzi do rady nadzorczej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/txm-nie-sklada-broni-jeden-z-wierzycieli-wchodzi-do-rady-nadzorczej,82700.html Thu, 10 Oct 2019 13:18:58 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej TXM http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zmiany-w-radzie-nadzorczej-txm,81638.html Thu, 29 Aug 2019 09:52:21 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej Gino Rossi http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zmiany-w-radzie-nadzorczej-gino-rossi,80355.html Thu, 27 Jun 2019 18:24:13 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej Merlin Group http://www.dlahandlu.pl/e-commerce/wiadomosci/zmiany-w-radzie-nadzorczej-merlin-group,80280.html Tue, 25 Jun 2019 17:41:15 +0100 Jerzy Mazgaj na czele komitetu ds. wynagrodzeń VRG http://www.dlahandlu.pl/nonfood/jerzy-mazgaj-na-czele-komitetu-ds-wynagrodzen-vrg,80085.html Fri, 14 Jun 2019 13:16:00 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej VRG http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zmiany-w-radzie-nadzorczej-vrg,78566.html Tue, 09 Apr 2019 17:18:33 +0100 Akcjonariusze Gino Rossi dokonali zmian w składzie rady nadzorczej spółki http://www.dlahandlu.pl/nonfood/akcjonariusze-gino-rossi-dokonali-zmian-w-skladzie-rady-nadzorczej-spolki,78045.html Wed, 20 Mar 2019 18:55:33 +0100 Dyrektor zarządzający EcorNaturaSi w radzie nadzorczej Organic Farma Zdrowia http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dyrektor-zarzadzajacy-ecornaturasi-w-radzie-nadzorczej-organic-farma-zdrowia,77959.html Mon, 18 Mar 2019 18:32:42 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej TXM http://www.dlahandlu.pl/nonfood/zmiany-w-radzie-nadzorczej-txm,77906.html Fri, 15 Mar 2019 10:10:07 +0100 Zawirowania w radzie nadzorczej Chaty Polskiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zawirowania-w-radzie-nadzorczej-chaty-polskiej,76708.html Tue, 29 Jan 2019 13:51:41 +0100 Przewodniczący RN Grupy Piotr i Paweł w Cambridge Chocolate Technologies http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/przewodniczacy-rn-grupy-piotr-i-pawel-w-cambridge-chocolate-technologies,76247.html Thu, 10 Jan 2019 11:54:18 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej Polomarketu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zmiany-w-radzie-nadzorczej-polomarketu,75041.html Mon, 19 Nov 2018 12:42:30 +0100 Organic Farma Zdrowia uzupełnia skład rady nadzorczej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/organic-farma-zdrowia-uzupelnia-sklad-rady-nadzorczej,73638.html Mon, 24 Sep 2018 11:53:14 +0100 Akcjonariusze Maxi Pizza powołali radę nadzorczą http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/akcjonariusze-maxi-pizza-powolali-rade-nadzorcza,73163.html Thu, 06 Sep 2018 09:48:15 +0100 Spółka Global Cosmed powołała radę nadzorczą http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/spolka-global-cosmed-powolala-rade-nadzorcza,71451.html Tue, 26 Jun 2018 09:37:45 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej Sfinksa http://www.dlahandlu.pl/gastronomia/zmiany-w-radzie-nadzorczej-sfinksa,71229.html Mon, 18 Jun 2018 10:21:43 +0100 Jurgita Šlekytė nową przewodniczącą rady Maxima Grupe http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/jurgita-lekyte-nowa-przewodniczaca-rady-maxima-grupe,71084.html Mon, 11 Jun 2018 13:21:31 +0100 Organic Farma Zdrowia powiększa radę nadzorczą http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/organic-farma-zdrowia-powieksza-rade-nadzorcza,70844.html Wed, 30 May 2018 15:39:27 +0100 Zmiany w składzie Rady Dyrektorów Carrefoura http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/zmiany-w-skladzie-rady-dyrektorow-carrefoura,69693.html Thu, 12 Apr 2018 22:08:18 +0100 Zmiany w radzie nadzorczej Organic Farma Zdrowia http://www.dlahandlu.pl/hurt-i-franczyza/wiadomosci/zmiany-w-radzie-nadzorczej-organic-farma-zdrowia,68312.html Wed, 21 Feb 2018 11:40:48 +0100