informacje z tematu: drogeria | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Pierwsza drogeria Hebe we Włocławku http://www.dlahandlu.pl/nonfood/pierwsza-drogeria-hebe-we-wloclawku,80710.html Fri, 12 Jul 2019 11:32:10 +0100 Marka Helena Rubinstein zniknęła ze sklepowych półek http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-helena-rubinstein-zniknela-ze-sklepowych-polek,80506.html Thu, 04 Jul 2019 10:20:20 +0100 Drogerie Natura rozszerzają portfolio marek własnych http://www.dlahandlu.pl/nonfood/drogerie-natura-rozszerzaja-portfolio-marek-wlasnych,80235.html Mon, 24 Jun 2019 14:06:21 +0100 Użytkowniczki aplikacji Rossmann mogą powalczyć o granty na rozwój firmy http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/uzytkowniczki-aplikacji-rossmann-moga-powalczyc-o-granty-na-rozwoj-firmy,80158.html Tue, 18 Jun 2019 11:58:21 +0100 Produkty Foods by Ann na stałe w sieci Rossmann http://www.dlahandlu.pl/nonfood/produkty-foods-by-ann-na-stale-w-sieci-rossmann,79875.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/39/96/023996_r0_300.jpg Thu, 06 Jun 2019 12:20:02 +0100 Jeronimo Martins chce zwiększyć rozpoznawalność marki Hebe http://www.dlahandlu.pl/nonfood/jeronimo-martins-chce-zwiekszyc-rozpoznawalnosc-marki-hebe,79816.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/39/66/023966_r0_300.jpg Tue, 04 Jun 2019 13:32:44 +0100 Rossmann zapłacił rekordowy CIT - to ponad 226 mln zł http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-zaplacil-rekordowy-cit-to-ponad-226-mln-zl,79729.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/39/17/023917_r0_300.jpg Fri, 31 May 2019 09:18:32 +0100 Hebe najemcą Retail Park w Zduńskiej Woli http://www.dlahandlu.pl/nonfood/hebe-najemca-retail-park-w-zdunskiej-woli,79703.html Thu, 30 May 2019 11:57:13 +0100 Natura&Co kupuje AVON: Powstaje globalna grupa kosmetyczna http://www.dlahandlu.pl/nonfood/natura-co-kupuje-avon-powstaje-globalna-grupa-kosmetyczna,79576.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/38/34/023834_r0_300.jpg Fri, 24 May 2019 12:41:06 +0100 Hebe w CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej http://www.dlahandlu.pl/nonfood/hebe-w-ch-hermes-w-skarzysku-kamiennej,79402.html Fri, 17 May 2019 14:15:50 +0100 Rossmann otworzy drogerię w Galerii Metro http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/rossmann-otworzy-drogerie-w-galerii-metro,79368.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/36/91/023691_r0_300.jpg Thu, 16 May 2019 12:45:17 +0100 Hebe otwiera trzecią drogerię w Toruniu http://www.dlahandlu.pl/nonfood/hebe-otwiera-trzecia-drogerie-w-toruniu,79212.html Thu, 09 May 2019 17:52:46 +0100 Rossmann otworzy sklep w Outlet Park Szczecin http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rossmann-otworzy-sklep-w-outlet-park-szczecin,79175.html Wed, 08 May 2019 19:02:33 +0100 Sephora Polska w nowej siedzibie http://www.dlahandlu.pl/nonfood/sephora-polska-w-nowej-siedzibie,79126.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/35/38/023538_r0_300.jpg Tue, 07 May 2019 12:19:24 +0100 Rossmann przeznaczy 215 mln euro na nowe otwarcia i modernizację sklepów http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rossmann-przeznaczy-215-mln-euro-na-nowe-otwarcia-i-modernizacje-sklepow,79064.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/34/99/023499_r0_300.jpg Thu, 02 May 2019 17:50:07 +0100 Sieć Hebe z pierwszą drogerią w Rawiczu http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/siec-hebe-z-pierwsza-drogeria-w-rawiczu,79043.html Tue, 30 Apr 2019 13:32:23 +0100 Nowe Miasto n. Pilicą z pierwszą drogerią Natura http://www.dlahandlu.pl/nonfood/nowe-miasto-n-pilica-z-pierwsza-drogeria-natura,79040.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/34/88/023488_r0_300.jpg Tue, 30 Apr 2019 12:54:54 +0100 Rossmann poszerzył ofertę o smartfony http://www.dlahandlu.pl/nonfood/rossmann-poszerzyl-oferte-o-smartfony,79036.html Tue, 30 Apr 2019 12:35:12 +0100 Hebe z 212. drogerią w sieci http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/hebe-z-212-drogeria-w-sieci,78990.html Mon, 29 Apr 2019 09:52:14 +0100 Właściciel Biedronki liczy, że Hebe po 8 latach działania osiągnie rentowność http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wlasciciel-biedronki-liczy-ze-hebe-po-8-latach-dzialania-osiagnie-rentownosc,78987.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/02/34/44/023444_r0_300.jpg Mon, 29 Apr 2019 09:42:26 +0100