informacje z tematu: Gatta | dlahandlu.pl http://www.dlahandlu.pl/ Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości pl dominik.szmidt@wnp.pl (Dominik Szmidt) Gatta najemcą Silesia Outlet http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gatta-najemca-silesia-outlet,72957.html Wed, 29 Aug 2018 09:32:55 +0100 Flagowy salon Gatty w Złotych Tarasach http://www.dlahandlu.pl/nonfood/flagowy-salon-gatty-w-zlotych-tarasach,72530.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/89/30/018930_r0_300.jpg Thu, 09 Aug 2018 11:33:20 +0100 Justyna Steczkowska ponownie w reklamie rajstop marki Gatta http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/justyna-steczkowska-ponownie-w-reklamie-rajstop-marki-gatta,55338.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/01/17/68/011768_r0_300.jpg Thu, 29 Sep 2016 10:03:39 +0100 Dwóch nowych najemców w galerii CH Auchan Piaseczno http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/dwoch-nowych-najemcow-w-galerii-ch-auchan-piaseczno,51282.html Fri, 22 Apr 2016 10:11:22 +0100 Większa oferta gastronomiczna w Galerii Świdnickiej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wieksza-oferta-gastronomiczna-w-galerii-swidnickiej,50272.html Tue, 15 Mar 2016 15:48:33 +0100 Justyna Steczkowska ponownie w kampanii marki Gatta http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/justyna-steczkowska-ponownie-w-kampanii-marki-gatta,47164.html https://pliki.dlahandlu.pl/i/00/97/97/009797_r0_300.jpg Fri, 06 Nov 2015 10:06:18 +0100 Gatta w Centrum Korona http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gatta-w-centrum-korona,39661.html Thu, 18 Dec 2014 11:33:24 +0100 Gatta nowym najemcą w elbląskim CH Ogrody http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gatta-nowym-najemca-w-elblaskim-ch-ogrody,36346.html Sat, 12 Jul 2014 10:48:00 +0100 Marka Gatta skorzysta z usług marketingu sensorycznego http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/marka-gatta-skorzysta-z-uslug-marketingu-sensorycznego,30055.html Thu, 29 Aug 2013 10:23:31 +0100 Sklep Gatta w CH Auchan w Mikołowie http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/sklep-gatta-w-ch-auchan-w-mikolowie,28419.html Fri, 17 May 2013 14:09:33 +0100 Gatta najemcą CH Auchan Bielany http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gatta-najemca-ch-auchan-bielany,27641.html Wed, 27 Mar 2013 20:29:53 +0100 Właściciel sieci Gatta inwestuje w nowy system IT http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/wlasciciel-sieci-gatta-inwestuje-w-nowy-system-it,27237.html Wed, 06 Mar 2013 11:00:17 +0100 2013 rokiem ekspansji modowych sieci handlowych http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/2013-rokiem-ekspansji-modowych-sieci-handlowych,26609.html Mon, 28 Jan 2013 19:50:22 +0100 Gatta w CH Warszawa Wileńska http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gatta-w-ch-warszawa-wilenska,24766.html Wed, 10 Oct 2012 12:58:00 +0100 Gatta i Sansport najemcami w Galerii Raj http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/gatta-i-sansport-najemcami-w-galerii-raj,22432.html Thu, 14 Jun 2012 14:55:14 +0100 Nowi najemcy w NoVa Park http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/nowi-najemcy-w-nova-park,18676.html Fri, 23 Dec 2011 11:10:20 +0100 Kolejni najemcy Europy Centralnej http://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/wiadomosci/kolejni-najemcy-europy-centralnej,14698.html Tue, 31 May 2011 12:21:26 +0100